Športová móda á la svet v pohybe podľa Kima Jonesa

Športová móda á la svet v pohybe podľa Kima Jonesa

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Meno Kima Jonesa nie je v módnych kuloároch žiadnou novinkou. A jeho inšpirácie svetom sa teraz premietli do jeho novej kolekcie. Cestovanie a poznávanie najrôznejších kútov sveta mu dalo veľa zdrojov pre návrhy originálnych kúskov v štýle „streetwear-meets-Sportwaer“.

Dizajn tohto svetobežníka je nekonvenčný, nápaditý a veľmi originálny. Celá kolekcia NikeLab x Kim Jones je postavená na spomienkach, obrázkoch, momentoch z Jonesovho života, je to de facto koláž z jeho ciest. A ďalším aspektom kolekcie sú prvky, všetkými očakávané športové udalosti tohto leta.

Svetovo známa britská atlétka Katarina Johnson-Thompson tento rok bude prezentovať časť kolekcie Kima Jonesa v podobe bundy NikeLab Packable Windrunner x Kim Jones. Táto bunda je jedinečná tým, že bola navrhnutá s minimom švov a tak, aby odolala vode a mohla byť jednoducho a ľahko zrolovaná. Tak aby zabrala minimum miesta v batožine.

Z kolekcie stoja za zmienku tiež tenisky NikeLab Air Zoom LWP, u ktorých Kim Jones vychádzal z inšpirácie topánok Nike Air Zoom LWP z roku 1995, ktoré boli prvými teniskami s Nike Air Zoom technológiou.

Apartnú a neobvyklú športovú kolekciu NikeLab x Kim Jones je možné dostať od 23. júla 2016 na nike.com/nikelab a vo vybraných NikeLab obchodoch.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: NikeLab, Kim Jones, kolekcia, športová móda, tenisky, bunda, originálna, ľahká, ľahko zbaliteľná, farebná