Páni, hľadáte trendový kúsok pre voľný čas? Našli sme ho!

Páni, hľadáte trendový kúsok pre voľný čas? Našli sme ho!

Kategórie: Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Na outdoorové voľnočasové aktivity je ideálne pohodlie, praktickosť a športový štýl. Na toto všetko reagovala značka Nike so svojou originálnou a trendy bundou.

Tá je perfektným kúskom nielen pre športových nadšencov – bežcov, ale aj pre všetkých milovníkov čerstvého vzduchu. Je vhodná do každého počasia, pričom nositeľa ochráni pred každým rozmarom počasia.

Nike a Stone Island

Tento ľahučký kúsok vznikol v koprodukcii Nike s talianskym Stone Island, a pod názvom NikeLab x Stone Island Windrunner sa skrýva jedinečná športová bunda, ľahučká ako pierko a veľmi praktická.

Určite stojí za hriech aj ako voľnočasová bunda do mesta, nielen na športové aktivity. A čím je tak jedinečná? Je to bunda, ktorá nijako neobmedzuje v pohybe a zároveň poskytuje dostatočnú ochranu.

NikeLab x Stone Island Windrunner

Tradičné prevedenie vo výrazných farbách Windrunner je od roku 1979, kedy Nike pre bežcov vyvinula bundu Nike Windrunner, ktorej prevedenie je aj teraz zachované. V farebnej látke sú pridané dve nové nylonové membrány, ktoré blokujú vietor a vodu. Na dlhých trasách a prechádzkach všetci do jedného určite ocenia možnosť bundu zrolovať do malého, ľahkého vaku a pripnúť na chrbát.

NikeLab x Stone Island Windrunner je od 8. septembra dostať online na nike.com.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: bunda, trendy, NikeLab, Stone Island Windrunner, vonkajšie aktivity