Späť do školy: na strednú v novej kolekcii od Pumy

Späť do školy: na strednú v novej kolekcii od Pumy

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Nezadržateľne sa blíži koniec letných prázdnin. A módna značka ani návrhári nezaháľajú. V týchto dňoch prichádza s novinkou pre stredoškolákov značka Puma, ktorá v spolupráci s umelkyňou Sue Tsai z New Yorku vytvorila v poradí už druhú kolekciu originálneho oblečenia, topánok aj doplnkov.

Puma si tentoraz vybrala koncept s názvom „Love 101“, ktorým chce ľuďom pripomenúť bláznivé spomienky na strednú školu a na prvé lásky. A tak je kolekcia s nadrámcovým aj nadčasovým rozmerom – od nezabudnuteľných spomienok až k nespútanej súčasnosti.

Nová farebná kolekcia Puma x Sue Tsai

Kolekcia nesie nezameniteľný umelecký rukopis Sue Tsai, ktorý je plný roztomilých výšiviek, abstrakciami a potlačou, ktoré vám pripomenú čas strávený v školských laviciach.

Kolekcia sama obsahuje niekoľko párov originálnych tenisiek, ako sú Puma Cali, Puma Aeon, Puma Nova, alebo Puma Basket, ktoré sú doplnené typickými farebnými líniami, ručne kreslenými nápismi a farebnými abstrakciami.

Spolupráca športovej značky a umelkyňa zahŕňa aj štýlové mikiny, farebné tričká, a dokonca aj svetre a doplnky, ako sú batoh, ľadvinka, alebo čiapky.

Kto je Sue Tsai?

Sue Tsai je umelkyňa a dizajnérka z New Yorku. Jej odvážna práca odráža pôsobivé prelínanie umenia, módy a pop kultúry. Ako umelkyňa Sue pracuje s akrylom na plátne aj so sochami v kombinovaných technikách. Jej víziou je vytváranie moderného umenia s prepojením existujúceho výtvarného umenia vo svete, kde je teraz všetko digitálne.

Tvrdí, že umenie môže byť pre každého, novo inšpirovala generáciu mladých zberateľov a ctižiadostivých umelcov. Jej štýl pop surrealizmu prenikol do hudobného priemyslu a vytvoril významnú spoluprácu s hviezdami ako Rihanna, TI a Wale. Sue vystavovala svoju prácu nielen na prestížnych celoštátnych výstavách, vrátane Art Basel, ale medzinárodne na niektorých z najväčších akcií po celom svete, ako je Grand Prix Monako Formule 1.

Samotná značka Sue viedla k vypredaniu pop-up obchodov na celoštátnej úrovni a veľmi úspešnom rade tovaru. Svoju kreatívne a jedinečnú estetiku využila tiež k spolupráci s významnými značkami pri navrhovaní produktov aj pri kurátorských akciách.

Sue Tsai pokračuje v rozkvete v kreatívnom centre pozornosti nielen ako umelec a dizajnér, ale aj ako inšpirácia pre začínajúcich mladých profesionálov, to všetko pri zmene kultúry umenia generácie.

Vybrané produkty kolekcie Puma x Sue Tsai sú dostupné od konca augusta 2019 na Puma.com a u predajcov Queens, Vemzu, Shooos, Urban Store, Espace a Top4Lifestyle.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: nová kolekcia, farebná kolekcia, Puma x Sue Tsai, značkové oblečenie