Tajomstvo módnej premeny: Jedna taška mnoho štýlov!

Tajomstvo módnej premeny: Jedna taška mnoho štýlov!

Kategórie: Tašky a kabelky

Ak chcete byť módny a ísť so súdobými trendmi, nemusíte mať tisíc rôznych kúskov vo svojich šatníkoch. Ani nespočetné množstvo módnych doplnkov. Ako je to možné?

Na svedomí to má značka BREE, ktorá práve vstupuje na slovenský trh. Vyrába ručne tašky, kabely a kabelky pre ženy aj mužov. Ich kvalitné prevedenie a nadčasový dizajn dávajú istotu dobre investovaných financií. A nemusí ich byť vôbec veľa, stačí trocha rozmýšľať. Pretože nielen šaty robia človeka, ale aj doplnky dotvárajú celok – celý outfit. A ako byť stále módny a IN a pritom si nevybieliť účet? Jednoducho – kúpte si jeden módny kúsok a k nemu pár vychytávok k obmene.

Taká kabelka môže byť zakaždým iná, keď si k nej zaobstaráte niekoľko rôznych popruhov, a tie budete meniť a ladiť s oblečením a outfitom ako farebne, tak štýlovo. Aj na takéto finty myslia návrhári a výrobcovia pri tvorbe módnych kúskov. Firma Bree v súčasnosti prišla na trh so štýlovými, farbami a prevedením jedinečnými popruhmi, vďaka ktorým bude vaša kabelka zakaždým ako nová.

Vyberať môžete popruhy zodpovedajúce štýlom k vášmu outfitu, alebo naopak jednoduchý outfit výrazne spestriť výraznými popruhmi. Kabelky od Bree a popruhy Bree Change skrátka z vášho módneho doplnku vždy urobia extra vec. Popruhy s aplikáciami z prírodnej kože alebo s čiernymi koženými aplikáciami, vo farbách neónový plameň, čierno-béžová, ohnivo-béžová, purpurovo-béžová, modrá alebo neónovo žltá majú rozmery 0 × 136 × 4 cm a materiálom je bavlna v kombinácii s kožou.

Bree kabelky dostávajú mnoho tvárí vďaka popruhom Change it. A vy si sami a úplne podľa nálady z elegantnej kabelky urobíte obratom hravý a originálny kúsok. Popruh Change it! si z kabelky a na ňu jednoducho odpojíte a pripojíte karabínkou. K dispozícii je veľa farieb a vzorov. A kabelka Bree s popruhmi Change it! je synonymom kvality a osobitosti v jednom.

Tašky a popruhy od nemeckej rodinnej firmy BREE môžete zakúpiť v predajni Bree Prague Sales Point, Andel's Hotel, Stroupežnického 21, Praha 5 – Smíchov, alebo na e-shope Bree .

Zdroj foto: Bree.cz

Štítky: tajomstvo, popruhy, taška, kabelka, štýl, zmena,