Aby ste mali kabelku na každú príležitosť

Aby ste mali kabelku na každú príležitosť

Kategórie: Tašky a kabelky

Kabelka je vec bez, ktorej sa nezaobíde žiadna žena ani dievča. Nemusíte ich mať desiatky, ale s jednou to tiež nejde. Nemôžete si vziať rovnakú na ples a na prechádzku so psom. Koľko by ste teda mali mať kabeliek? A k akým príležitostiam?

Kabelka do školy a do práce

Túto kabelku nosíte päť dní v týždni. Je nevyhnutné, aby vám vyhovovala po všetkých smeroch. Malo by sa vám do nej vojsť všetko čo potrebujete, mala by sa vám dobre nosiť, tiež sa vám samozrejme musí páčiť. Vyberajte neutrálny vzhľad, ale mala by byť skôr elegantná ako športová. Myslite na to, že sa musí hodiť ku kostýmu, ale aj k džínsom. Takýto typ kabelky vám rozhodne nesmie chýbať. Neutrálnu kabelku klasického strihu, ktorú možno využiť na prechádzku po meste aj do práce, musíte mať vo svojej skrini minimálne jednu.

klasická kabelka vám nesmie chýbať; zdroj: krasne-kabelky.cz

klasická kabelka vám nesmie chýbať; zdroj: krasne-kabelky.cz

Kabelka alebo taška pre voľný čas

Pre športové typy je vhodná taška s dlhým uchom, ktorá sa dá prehodiť cez hlavu a nosiť krížom. Tento spôsob nosenia je super, pretože nemusíte nič držať a o nič sa starať. Ležérna móda na voľný čas vám dovoľuje hrať sa s farbami a vzormi, takže váš outfit môžete voľnočasovou taškou krásne oživiť.

športová taška; zdroj: krasne-kabelky.cz

športová taška; zdroj: krasne-kabelky.cz

Ani párty alebo ples sa nezaobíde bez kabelky

Určite musíte mať tiež aspoň jeden kúsok určený pre večierky. Fajn je napríklad listová kabelka, ktorá sa hodí k úzkym džínsom, sexi minisukni aj minišatám. Môžete si vziať aj menšiu kabelku, ktorá je oproti listovej kabelke praktickejšia vďaka väčšiemu priestoru. Na ples voľte kabelku do ruky alebo malú kabelku, ktorú zavesíte na predlaktie.

kabelka na ples alebo párty; zdroj: krasne-kabelky.cz

kabelka na ples alebo párty; zdroj: krasne-kabelky.cz

Tri kabelky sú minimum

Ako vidíte, je nutné mať aspoň tieto tri kabelky. Klasickú kabelku, ktorú možno nosiť do práce, do školy aj do mesta. Potom jednu športovejšieho razenia, pre ktorú tiež určite nájdete uplatnenie. A do tretice je to párty kúsok, ktorý využijete na plesy, večierky atď.

Úvodný obrázok: krasne-kabelky.cz

Štítky: kabelky, taška