Batoh, kabelka či taška? Vyberte si!

Batoh, kabelka či taška? Vyberte si!

Kategórie: Tašky a kabelky

Poznáte značku QWSTION? Že nie? To musíme napraviť! Máme tipy od tejto značky na príma bodku pre váš outfit.

Švajčiarska značka QWSTION je modernou značkou, ktorá ide s dobou a jej trendmi. Je to značka produkujúca batožinu, tašky, batohy a kabelky. Skrátka pod týmto nezvyklým a málinko krkolomným pomenovaním nájdete najrôznejšie cestovné kúsky – veľké či menšie tašky, a tiež praktické módne doplnky v podobe kabeliek, tašiek a batohov.

batoh Simplebatoh Simple

Praktickú menšiu batožinu, alias batoh Simple za 88 €, môžete nosiť na chrbte aj cez rameno. Je minimalistický, odolný a prekvapivo priestranný. Značka sa vyznačuje maximálnou kvalitou a precíznosťou spracovania svojich produktov. Ich výrobky majú vždy vysokú funkčnosť a odolnosť, pretože sú vyrobené z high tech ekomateriáloch v nepremokavej úprave. A majú svoj neopozeraný štýl, dizajn, ktorý je neopakovateľný.

taška Totetaška Tote

Taška Tote stojí 179 €, a zmestia sa do nej mnohé potrebné veci. Vďaka nastaviteľným popruhom je možné ju ľahko premeniť na praktický batôžtek. Nezvyčajné na ich kúskoch je, že každý sa dá nosiť hneď na niekoľko rôznych spôsobov, oplývajú sofistikovanosťou a praktickými detailmi, množstvom funkcií a nemajú pritom nejaké zvláštne zbytočnosti ani okázalosť.

taška Simpletaška Simple

Taška Simple vás vyjde na 139 €. Táto štýlová a minimalistická taška sa dá nosiť v ruke, na ramene aj jednoducho premeniť na praktický batoh. Má dlhý popruh a pútka na kratšej aj dlhšej strane. Vďaka tomu všetkému, je možné s každým kúskom vytvoriť dokonalý urban look na mnoho spôsobov. A to ako v uliciach mesta, tak v práci, v škole či štúdiu, pri jazde na bicykli aj na obchodnom rokovaní. Všetky jednotlivé prototypy výrobkov vznikajú v zürišskom štúdiu, a samotné produkty sa vyrábajú za priaznivých a transparentných podmienok v malej továrni v čínskom Chuej-čou.

Taška Tote DayTaška Tote Day

Taška Tote Day za 189 €, je vyrobená zo 100% bavlny a popruhy sú z nylonu. Bude vaším spoločníkom v mnohých situáciách. Medzi materiálmi nájdete bavlnu, konope a ľan s vodeodolnou úpravou, k tomu nylon, kožu a oceľ. Všetko spolu vždy tvoria jedinečný kúsok, s ktorým bezo zvyšku vytvoríte symbiózu. On vám totiž doladí outfit vždy a kdekoľvek. Tieto tašky, batohy a kabelky sú veľmi ľahké a ľahko kombinovateľné s akýmkoľvek lookom.

Tašky, batohy a kabelky švajčiarskej značky QWSTION, dostanete na Nila.cz .

Zdroj foto: Nila

Štítky: Švajčiarska značka, QWSTION, batožina, tašky, kabelky, batohy