Rozšírte svoj ​​šatník o nové jarné trendy

Rozšírte svoj ​​šatník o nové jarné trendy

Kategórie: Dámske oblečenie

Jar je síce ešte v začiatkoch a vďaka aprílovým teplotám a zmenám počasia je akási nevyspytateľná, to nám však nebráni v obmene šatníka, v úschove zimných vecí a kúpe nových, nápaditých doplnkov, ktoré rozžiaria každý outfit. Jar je sama o sebe ročným obdobím, ktoré vo väčšine z nás vplyvom častého slniečka a teplého počasia evokuje radosť a pocit zmysluplnosti. Uznajte sami, že jarné mesiace priamo nabádajú k „módnej prehliadke“ mestom, lebo sme po dlhej zime strávenej v zateplených bundách a ťažkých snehovkách úplne zabudli aké to je, krásne a príjemne sa obliecť. Našťastie s týmto výbuchom módnych emócií počíta snáď každý návrhár, a preto sú obchodné domy a butiky plné tých najnovších a najfarebnejších trendov, ktoré nehanebne lákajú naše kreditné karty. No milé dámy, ruku na srdce, boli by ste schopné sa takému nátlaku ubrániť?

V dnešnej dobe je móda predovšetkým otázkou vkusu a fantázie, treba však podotknúť, že vplyvom moderných technológií a chytrých hláv umelcov je schopná hotových zázrakov. V prvom rade sa pýši veľmi dôležitou vlastnosťou, čo je pohodlnosť. Ak ste si obľúbili športovú módu, ale nechcete splynúť s davom, značky s istou tradíciou ako je Nike či adidas vám prepožičajú nevídané pohodlie v kombinácii so štýlovým vzhľadom. Ak ste svoju skriňu vybavili aspoň pár kúskami tohto druhu, iste mi dáte za pravdu, že športový „look“ už dávno nie je prachobyčajným bežeckým vybavením, ale nepostrádateľným módnym trendom.

Ďalším a nemenej skvelým charakterom módy sú optické klamy, vďaka ktorým sa veľa žien na tejto planéte cíti skvele. Dámy menšieho vzrastu môžu poďakovať za obuv s vysokými podpätkami, ktorá aj z tej najdrobnejšej postavy utvorí aspoň na chvíľu modelku. Šikovné strihy sukní a šiat vám razom uberú niekoľko kilogramov a pridajú vám tak na stratenom sebavedomí. A najrôznejšie geometrické obrazce či pruhy až zázrakom dokážu vymodelovať krivky či schovať nevzhľadné tvary, za ktoré sa hanbíte. Nesmieme zabudnúť ani na všemocné push-up podprsenky, ktorým môžete poďakovať za bujný dekolt. Ak sa chcete aspoň na malú chvíľu cítiť luxusne a vznešene, kúpte si elegantné a prepychové šperky, ktoré váš šarm vyzdvihnú do oblakov a pritom nemusia stáť celý majetok.

K jarným trendom ako takým samozrejme patria aj kabelky, ktorých nie je nikdy dosť. Podriaďte sa sezónnym farbám a kúpte si model v jasných farebných odtieňoch ako je kombinácia červenej a oranžovej, ružovej či tyrkysovej. Zvoľte tento doplnok ako ústredný prvok celého modelu, budete zaručene neprehliadnuteľné.

Zdroj: fashionshop.sk, vipgold.sk, fancy.sk

Štítky: športová elegancia, módne doplnky, kabelky, šperky, jarné trendy