Česká značka Naut: športové módne batohy, brašne a spol.

Česká značka Naut: športové módne batohy, brašne a spol.

Kategórie: Tašky a kabelky

Novo sa na módnom svetle objavila česká značka Naut. Po ich poslednej prehliadke počas pražského fashion weeku jednoducho nebolo pochýb, že ich batohy, ľadvinky a opasky musí spoznať viac ľudí.

Značku Naut, ktorá sa stala synonymom pre batohy, brašne, ľadvinky, opasky a ďalšie drobnosti všetko výrazné svojim technicistickým dizajnom je mladá. Predstavili ju v roku 2016 Filip Nguyen a Lukáš Procházka. Ich batožina pre život v meste aj pre nomádov 21. storočia navrhujú s dôrazom na funkčnosť, komfort a prémiové materiály.

Značka Naut čerpá inšpiráciu zo svojich zákazníkov samotných, z ich potrieb, tiež z nikdy sa nezastavujúceho života veľkomiest aj z únikov mimo civilizácie. Značka Naut sa pravidelne prezentuje na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Má za sebou spoluprácu s dizajnérmi Janom Černým, Petrou Ptáčkovou, značkou LAFORMELA, alebo speváčkou Annet X.

Vyberiete si u nich aj vy? Navrhnuté a vyrobené v Českej republike.

Naut Cobra BeltNaut Cobra Belt

Naut Cobra Belt

Pevný, na zákazku tkaný oranžový opasok s decentnou slepotlačou loga Naut. Spona Cobra® THE ORIGINAL je vyrobená v Rakúsku a vyniká nielen svojim technicistickým dizajnom, ale predovšetkým funkčnosťou a odolnosťou. Preto sa typicky používa pre armádne a horolezecké výstroje. Dĺžka opasku je 140cm a šírka 4cm. Opasok stojí 52 €.

Naut Strato BackpackNaut Strato Backpack

Naut Strato Backpack

Ľahký čierny mestský batoh na každý deň, ktorý sa postará o všetky vaše nevyhnutnosti. Nadčasový dizajn vás neprestane baviť, odolné nepremokavé materiály spoľahlivo ochránia všetky veci vo vnútri a pevný čalúnený chrbát zaručuje komfort aj pri celodennom nosení. STRATO je dostatočne priestranný aj pre 15" notebook a praktické vnútorné priehradky sa postarajú o ďalšiu osobnú elektroniku. Elastické vrecká na bokoch sú ideálne pre všetko, čo chcete mať rýchlo po ruke a pre prípad, že potrebujete tajné vrecko, sme jedno zipsové schovali do prednej časti batohu. Dostanete ho za 200 €.

Nauta rudimenty Tech BagNauta rudimenty Tech Bag

NAUT Rudimenty Tech Bag

Každodenný „must-have“ doplnok, ktorý si zamilujete. Môžete ho nosiť na bokoch ako ľadvinku , cez hruď, na chrbte, alebo odopnete popruh a získate tak minimalistickú tašku do ruky. Kompaktné rozmery a ľahkosť zaručujú pohodlie. Napriek tomu Rudimenty ponúka dostatok priestoru, aby odľahčil od plných vreciek a poskytol bezpečie pre váš telefón, peňaženku, kľúče, slúchadlá a iné drobnosti. Navyše má dvojité zatváranie, jedno na zips a druhé na magnety pre rýchlejší prístup. Cool kúsok stojí 120 €.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: česká značka Naut, brašne, batohy, opasky