Nadčasové doplnky vo farbách lásky: s červenou vytvoríte puto na veky

Nadčasové doplnky vo farbách lásky: s červenou vytvoríte puto na veky

Kategórie: Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Ženu vždy potešíte (a nielen na Valentína) krásnym šperkom, alebo doplnkom, ktorý je jedinečný. Stane sa súčasťou jej bežného života a bude jej pripomínať darcu a jeho náklonnosť k nej. Ak ho zvolíte vo farbe lásky, červenej, nielenže dodáte na romantickosti situácie, ale tiež venujete doplnok, ktorý je nadčasový.

Malá červená kabelka, ktorú si vezme vaša partnerka ako na večeru vo dvojici, tak na spoločný výlet, sa stane srdcovou záležitosťou, už ju bude milovať. Ocenia ju ženy naprieč generáciami, milovníčky trendov aj konzervatívnejšie typy. Česká značka kožených kabeliek a doplnkov Folbeur má v červenej kolekcii hneď niekoľko modelov cross body kabeliek, peňaženiek a tiež etui, príručnú taštičku na vaše nevyhnutné drobnosti. Vybrať môžete podľa toho, po čom vaše, alebo jej srdce prahne.

Macaron Grand červená – 316 €

Na červenej vlne

Červená je farbou lásky, vášne, energie, ale aj hojnosti peňazí. Kto vlastní červenú peňaženku, mal by sa podľa čínskej filozofie feng šuej tešiť dobrej finančnej situácii. Žena, ktorá vníma peňaženku nielen ako priestor pre financie, ale aj ako miesto, kde nosí fotografie svojich blízkych, poznámky a všetky doklady, ocení väčšiu peňaženku Tartalette Grand Chilli. Tá už sama o sebe pôsobí ako malá listová kabelka.

Tartalette Petit Chilli – 76 €

Kto má radšej menšie peňaženky, zamiluje sa do Tartalette Petit Chilli, ktorá sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky a je tak úžasne cute. Aj napriek svojej veľkosti obsiahne drobné, niekoľko kariet a papierové bankovky.

Tartalette Grand Chilli – 124 €

Malý ale milý…

Malým darčekom môže byť aj taštička etue, ktorá pomôže zorganizovať drobnosti, nech je to rúž, zrkadielko, „flashka“, alebo napríklad pilník. Všetko obsiahne a kabelka pôsobí prehľadne a uprataná. Ak budete chcieť takto malý darček pozdvihnúť, môžete doň ukryť aj trblietavé, alebo čokoládové prekvapenie.

Etue Chilli – 40 €

Červené doplnky ocení každá milovníčka tejto farby. Kto však túži po ďalších pestrých odtieňoch, ako je zelená, oranžová, modrá, hnedá, telová, sivá, môže navštíviť www.folbeur.com .

Zdroj foto: Folbeur

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Folbeur, kabelky, crossbody tašky, peňaženky, etue