Kožené kabelky značky Mybelka sú dostupné všetkým

Kožené kabelky značky Mybelka sú dostupné všetkým

Kategórie: Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Koncept značky Mybelka je založený na myšlienke, že každá žena má vysnívanú kabelku a túži sa spolupodieľať na jej návrhu. E-shop mybelka.cz preto ponúka k výberu tvar, materiál, farbu, kovanie alebo gravírovanie.

Škála výberu sa navyše neustále rozširuje, tak aby oslovila každú potenciálnu zákazníčku. Adam Farny a Agnieszka Kozłowska, ktorí v minulom roku priviedli Mybelku na svet, si vytýčili za cieľ dopriať kvalitné kabelky, ktoré vydržia a nebudú teda musieť byť tak často menené, širokej verejnosti.

Dostupná Mybelka

Na Mybelku nie je nutné šetriť dlhé mesiace, a napriek tomu sa jedná o produkt z pravej kože, ktorý je vyrábaný ručne v šijacej dielni. Mybelka je tak dostupnou značkou, ktorá umožňuje každej zákazníčke stať sa tak trochu módnou dizajnérkou. Zároveň vzniká s úctou k poctivému remeslu.

„Keď sme Mybelku zakladali bolo naším cieľom, aby si kožené kabelky mohol dovoliť každý. Na trhu je veľa značiek kožených produktov, ktoré sa radia do segmentu luxusného tovaru. Mybelka je oproti nim dostupná širokej verejnosti, môžu si ju dovoliť aj mladí ľudia – naši rovesníci, a napriek tomu si stále môžeme stáť za jej kvalitou. Máme radosť, že aj naša generácia vie oceniť materiál, ktorý pri správnej starostlivosti vydrží dlhé roky, "popisuje spolumajiteľka Mybelky Agnieszka Kozlowska. Jej partner Adam Farny dopĺňa: "To že si zákazníčka sama volí výsledný vzhľad svojej kabelky, ovplyvňuje jej vzťah k nej. To v konečnom dôsledku prispieva k pomalšiemu životnému štýlu. Vysnívaná kabelka sa totiž nevyhadzuje po pár mesiacoch nosenia. “

Potrfólio Mybelka

Značka kabeliek Mybelka aktuálne ponúka

  • osemnásť druhov materiálov
  • osem rôznych tvarov kabeliek (od listových kabeliek až po veľký shopper)
  • pod názvami Julie, Miranda, Gloria, Regina, Luna, Camila, Kornelia, Alma
  • máte možnosť voľby podšívky
  • dva druhy kovania – strieborné a zlaté
  • a tiež je tu možnosť gravírovania

Adam s Agnieszka neustále prichádzajú s novými nápadmi, svoju značku s ohľadom na želania zákazníčok zdokonaľujú a rozširujú pre nich možnosti výberu a ovplyvnenia výsledného produktu. Viac informácií nájdete na www.mybelka.cz .

Zdroj foto: Mybelka

Štítky: Kožené kabelky, kabelky, značka Mybelka