Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia!

Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia!

Kategórie: Dámske oblečenie

Hoci máme ešte len začiatok septembra, väčšina svetových značiek už prezentuje svoje zbrusu nové kolekcie jeseň / zima 2011 – a Tally Weijl samozrejme nie je výnimkou! Pozrite sa dnes spoločne s nami na aktuálnu kolekciu tejto mladej a dynamickej značky. Buďte aj na jeseň šik a v kurze!

O Tally Weijl

Tally Weijl je dynamická značka ponúkajúca široký sortiment sexy a hravého oblečenia pre ženy aj dievčatá, a to už od roku 1984, kedy bola založená pánmi dizajnérmi Tallym Elfassin- Weijlom a Beatem Grüringemom. Tí v súčasnosti pôsobia priamo v centre módneho diania, v čarovnom meste Paríž! Neodolateľné modely Tally Weijl sú teda úplne trendy a in!

A to po celej Európe, Slovenskú republiku nevynímajúc (napríklad hneď dvakrát v Košiciach, potom v Trenčíne a Bratislave). Ak teda túžite po štýlových, originálnych, a tak trochu extravagantných modeloch mladistvého oblečenia aj topánok a doplnkov, rozhodne neváhajte a navštívte čo najskôr vám najbližšiu predajňu značky Tally Weijl!oblečení Tally Weijl sa budete vždy cítiť pohodlne, sebaisto a sexy!

Jesenná kolekcia Tally Weijl

A aká bude kolekcia Tally Weijl tento rok na jeseň? Jednoznačne sexy, hravá a pozitívna! Nová jesenná kolekcia Tally Weijl hýri veselými farbami opadaného lístia, kedy prevažuje najmä oranžová, červená a vínová. Vyberajte z pestrofarebných kabátikov neobvyklých strihov, krátkych koženkových bundičiek do pása i klasických trenčkotov, ultrakrátkych minisukní a kabeliek a zostavte si svoj ​​osobitý štýl s Tally Weijl 2011! V outfite od Tally Weijl vás ani v daždi a hmle nikto neprehliadne. Nebojte sa experimentov, oblečenie z jesennej kolekcie Tally Weijl vás zahreje a zároveň vás urobí neodolateľne krásnou a zvodnou!

Podľahnite túto jeseň aj vy kúzlu značky Tally Weijl! Rozveseľte svoju jeseň, buďte sexy a štýlové! Doprajte si nevšedné oblečenie a doplnky Tally Weijl z novej kolekcie jeseň / zima 2011. Veď zimné mesiace nemusia byť šedivé!

Zdroj: www.tally-weijl.com , www.mojeznacka.cz / Tally-Weijl

Štítky: Tally Weijl, Tally Weijl 2011, oblečenie Tally Weijl, jesenná kolekcia Tally Weijl