Vyrazte v ústrety slnečným lúčom

Vyrazte v ústrety slnečným lúčom

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Džínsy, Jeans, Rifle, Topy, tričká, tielka

Tiež máte pocit, že na prvé slniečko čakáme až neznesiteľne dlhú dobu? Začínajúce slnečné dni nám ale konečne dávajú prísľub pekného počasia a s ním aj ľahších kúskov oblečenia.

Už čoskoro tak budeme môcť siahnuť po sukniach a farebných vzdušných blúzkach, ktoré sa k jari tak skvele hodia.

Pestré slnečné dni

Na to vsádza nová kolekcia dámskeho oblečenia v KiK. Všetkým prináša pestré farby a vzory ako stvorené do preslneného dňa. Niečo cool si zaobstará celá rodina, ale my dnes venujeme tipy ženám a dievčatám. Načerpajte inšpiráciu a kúpte si štýlový kúsok za pár eur v Kik!

Ktoré farby nezabudnete?

V šatníku by vám určite nemali chýbať odtiene červenej, ružovej, alebo koralové farby. Tieto odtiene perfektne sadnú brunetkám aj plavovláskam a okrem toho zosobňujú akési prebudenie zo zimného spánku.

S čím úlovky doladiť?

Tieto kúsky je možné jednoducho zladiť tak s džínsovinou, ako aj so vzdušnými plátennými nohavicami či plisovanou sukňou. Červená farba je navyše symbolom odvahy a odhodlania. Dodá nám tak trochu zdravého sebavedomia.

Čierna je trendovou klasikou

V jarnom šatníku sa vám určite nestratia ani čierne šaty. Tie perfektne zvýraznia prirodzenú ženskú krásu a nechajú vyniknúť zaujímavým doplnkom, ako je napríklad výrazný šperk či kabelka. Ich nespornou výhodou je, že ich môžete nosiť prakticky kamkoľvek – do mesta, do práce, alebo aj na nákup.

Vzdušné strihy

Vzdušný strih všetkých (nielen čiernych) šiat vám navyše zaistí maximálne pohodlie. V rámci jarnej výbavy však môžete siahnuť aj po extravagantnejších vzoroch. Tie možno kombinovať napríklad s denimom či inými jednofarebnými kúskami.

Dáte sa zlákať aj vy? Ceny sú naozaj ľudové – už od 3 € za kus!

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: KiK, dámska móda, dámske oblečenie, tričká, šaty, sukne