Nike, Nike a zase Nike: novinky na jar a leto 2020

Nike, Nike a zase Nike: novinky na jar a leto 2020

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Prinášame vám aktuálne fashion novinky Nike na sezónu jar a leto 2020. Nájdete medzi nimi Vintage osemdesiatok, alebo batiku, ale aj nové Nike kúsky. Čo si vyberiete?

Nike je známa značka, ktorá ponúka každému možnosť realizovať svoj vlastný štýl. Môže ním byť trendové retro, cool nový look, alebo jednoducho veselá športová farebnosť.

Bežecké vetrovky

Nadčasový a neopozeraný dizajn, to je bežecká bunda Nike Windrunner – stálica medzi modelmi Nike už viac ako päťdesiat rokov. Bunda si zachovala svoj typický strih, ktorý sa len čiastočne oprášil a prispôsobil dnešným potrebám.

Čo naopak zostalo, je logo Nike kurzívou, osemdesiatkové farebné kombinácie a pevný ľahko pokrčený nylon, ktorý dodáva modelu ten správny vintage vzhľad. Spoločne s vetrovkou prináša Nike doplnkovú mikinu s výraznými zipsami v dvoch farebných prevedeniach.

Sprané tóny s módnymi odtieňmi

Energická kolekcia topánok obsahuje päť nových modelov z rodiny Air Max – Nike Air Max 200, Nike Air Max 270 React, Nike Air Max Tailwind IV, Nike MX-720–818 a Nike Air Max 720. Každý model dostal celkom nový farebný kabát, ktorý kombinuje sprané tóny a pastelové farby s výraznými energickými kombináciami.

Nové modely tričiek NSW Tee Collection

Táto séria designov prichádza tak akurát včas – ideálne na leto 2020. Unisex strihom dominujú psychodelické tvary, batika a alebo odkazy na deväťdesiatkové sci-fi seriály (The Swoosh is out there!) Bystrí pozorovatelia nájdu na tričkách aj poštovú adresu hlavného sídla Nike.

Bolo – nebolo: Nike sa zrodilo

Bohyňa víťazstva Niké povedala: „Just Do It.“ A tak sa stalo. V roku 1971 sa z Blue Ribbon Sports stal Nike. Ten si postupne prepracoval cestu na vrchol športovej pyramídy. V dnešnej dobe ako výrobca cool športového oblečenia a topánok vidí každá na ostatné značky v hre, udáva tempo mnohých športových trendov a na konte má plno cool kúskov – od ikonických modelov sneakers, cez tričká a legíny až po vetrovky a mikiny.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Nike, novinky, tenisky, sneakersky, športové oblečenie, vetrovky, tričká