Vymazlené šatôčky na leto!

Vymazlené šatôčky na leto!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Leto sa nezadržateľne blíži a mnohé z nás premýšľajú, čo si do letného šatníka doplniť. Tento rok frčí všeličo, ale nič nepredbehne šaty. Dámske šaty tvoria základ garderóby nielen letného obdobia a patria neodmysliteľne ku každej žene. Tak prečo si nekúpiť nejaký pekný kúsok aj tento rok?

Inšpiráciou vám môže byť špeciálna limitovaná kolekcia letných šiat TIQE. Je z dielne návrhárky Petry Balvínovej a jej módnej značky TIQE. Tu nájdete nebývalé. A nadchne vás to!

košeľové šaty modelového radu TIQE predvádza modelka Vanda Knápková

košeľové šaty modelového radu TIQE predvádza modelka Vanda Knápková

Obľúbené dlhé dámske šaty z jemného hodvábu, sú určené pre horúce letné dni. A tento rok ich zdobia kvetové vzory v aktuálne módnom Boho-chic štýle. Šatôčky v prevedení bez ramienok so žabičkovým riasením alebo s netopierími rukávmi, majú splývavý voľný strih, ktorý veľmi lichotí postave. Sú komfortné a vzdušné.

Kolekciu, ktorá je šitá na mieru, dopĺňajú troje košeľové šaty modelového radu. Bielu košeľovinu Madeira s vyšívaným vzorom ozvláštňujú originálne lomené priamky a čierne lemovanie. Kockovaný model, dostupný v rôznych farbách a veľkostiach kocky, zdobí decentná čipka a korálkové kvetové aplikácie. Šaty s potlačou líšok, ktorá je špeciálne vytvorená pre značku TIQE, potom korešpondujú svojím golierom s aktuálnou kolekciou SS 2016.

Parádne je, že tieto košeľové šaty si môžete prispôsobiť podľa svojich prianí a vytvoriť si tak len a len ten svoj – jedinečný a osobitý model a štýl. Vybrať si môžete z rôznych materiálov a vzorov, zvoliť si sebe najviac vyhovujúcu dĺžku a tvar rukávov, rovnako tak strih vreciek, všetky zdobenia šiat a aplikácie na nich, dĺžku sukne aj prevedenie bez či s podšitím, ktoré obohacuje objem sukne.

Skrátka a dobre máte k dobru možnosť vymazliť si letné šatôčky podľa svojich predstáv. Limitovaná kolekcia šiat je v predaji od konca mája 2016.

Módna návrhárka Petra Balvínová tvorí limitovanú kolekciu pod značkou TIQE od roku 2006. Hlavným znakom jej módy sú perfekcionizmus v prevedení, kvalitné látky a precíznosť. Všetko má svoju osobitú a veľmi ženskú eleganciu, strihanú často so športovým štýlom. Značka má svoju spešl látku ktorá oplýva originálnym dizajnom a je pre TIQE vyrábaná v Taliansku. Návrhárka najradšej pracuje s prírodnými materiálmi, ako je hodváb, bavlna, vlna a koža.

Zdroj foto: TIQE a Marek Musil

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: dámke letné šaty, limitovaná kolekcia, Petra Balvínová