Chýba vám dokonalá spodná bielizeň? S Woron je to vyriešené!

Chýba vám dokonalá spodná bielizeň? S Woron je to vyriešené!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

Spodná bielizeň je kúsok, ktorý by mal každej žene vždy a v každom prípade dobre na tele sedieť, nikde neškrtiť ani netlačiť. Vyriešili sme to za vás!

A so značkou Woron to je milé dámy dnes celkom hračka. Túto značku založili dve sestry – Anya a Arina Woronovy s cieľom navrhnúť dokonalú podprsenku, nohavičky a bielizeň. Také kúsky, ktoré nebudete chcieť zložiť. Ich kolekcia spodnej bielizne je plná čistých línií, dokonale sediacich ženských strihov a jemných detailov. Materiál tvorí Modal, čo je prírodné vlákno, ktoré je vyrobené z neobvyklého zdroja, ktorým je buková drevina.

Vlákna Modal majú príjemný mäkký a hladký povrch, držia perfektne stály tvar, sú to vlákna priedušné a stálofarebné. Každý jeden kúsok je vyrábaný v malej produkcii v Portugalsku, a vždy v eco friendly móde. Značku Woron vyhľadávajú pre jej efektívny strih, spracovanie a nebývalo príjemné nosenie, ženy a dievčatá na celom svete. Teraz sa dostáva značka aj do Česka vďaka e-shopu Nila.cz.

Podprsenka Flirt BasePodprsenka Flirt Base

Podprsenka Flirt Base

Dostanete ju v čiernej a telovej farbe, a je mäkká, a preto veľmi pohodlná podprsenka z prírodného vlákna Modal s prídavkom elastanu, bez často tlačiacich kostíc. Podprsenka má úzke nastaviteľné ramienka a zapína sa v zadnej časti na háčik. Košíčky sú trojuholníkového tvaru, čím veľmi prirodzene modelujú poprsie a poskytujú mu ľahkú podporu. Flirt Base podprsenku môžete nosiť pod akýkoľvek outfit – od trička s džínsami až po elegantné šaty. Strih podprsenky je vhodný na menšiu veľkosť pŕs. Vyjde na 48 €. Perte túto bielizeň na jemný program do 30 stupňov a určite ak môžete, tak odporúčame používať prírodné pracie prostriedky.

podprsenka Onyxpodprsenka Onyx

Podprsenka Onyx

Onyx je podprsenka lemovaná čipkou. Preto je nielen pohodlná, ale aj nezvyčajne sexy. Čierny kúsok má širšie čipkované a nastaviteľné ramienka, je bez zapínania a oblieka sa cez hlavu. Onyx je vyrobená z 94% z Modalu s prídavkom 6% elastanu. Strihom je vhodná pre menšiu veľkosť pŕs. Prať ju môžete pri teplotách do 30 stupňov a ideálne v jemnom programe. Onyx vás vyjde na 52 €.

košieľka Onyxkošieľka Onyx

Košieľka Onyx

Pôvabná čierna košieľka Onyx má jemné čipkové detaily a skvele poslúži ako základná vrstva pod tričko s dlhým rukávom, blúzku, košeľu či jemný pulóver. Vyrobená je opäť z Modalu s prímesou elastanu pre lepšie tvarovanie. Košieľka je ľahká, príjemná na tele a pôsobí šik. Vyjde vás na 64 €.

Nohavičky Cheeky BaseNohavičky Cheeky Base

Nohavičky Cheeky Base

Klasicky strihané krémovo sfarbené nohavičky sú vyrobené z prírodného Modalu, príjemne sa nosia, sú pohodlné a priedušné. Tento kúsok vám bude na tele sedieť ako druhá koža. Cheeky Base vyjdú na 22 €.

Nohavičky Boyshort BaseNohavičky Boyshort Base

Nohavičky Boyshort Base

Čierne apartné a praktické nohavičky so zvýšeným pásom z príjemného a prírodného vlákna Modal, ktoré držia stály tvar, farbu a zaisťujú priedušnosť a pohodlie. Strih je riešený bez postranných švov, a nohavičky skvelo priliehajú k telu. Vyjdú vás na 26 €.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámska spodná bielizeň, spodná bielizeň, nohavičky, podprsenky