Spodná bielizeň: Inšpirujte sa trendmi na rok 2021

Spodná bielizeň: Inšpirujte sa trendmi na rok 2021

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Nielen vonkajší odev, ale aj to, čo nosíte pod ním podlieha móde. Spodná bielizeň je dôležitá, pretože posilňuje sebavedomie, pohodu a pozitívne nastavenie na celý deň.

Áno, je to tak, vďaka dobre sadnúcej a pohodlnej spodnej bielizni máte lepšie vyhliadky na cielý deň. Nič vás netlačí, neškrtí, ani nedrie. A to je dôležité. A ak je ešte v cool štýle a dizajne, dodá vám aj väčšie sebavedomie.


nočná košieľka s nohavičkami za 9 €

A čo je v spodnej bielizni v kurze?

Spodnej bielizni už niekoľko rokov bezkonkurenčne vládne čipka. Nie inak tomu je aj v tomto roku, s číslovkou 2021. Čipka k spodnej bielizni neodmysliteľne patrí. K nej sa radí na druhej priečke zmes s bavlnou a zamatom, na treťom mieste potom dominuje bavlna samotná.


nočná košieľka za 6 €

A čo dizajn a farebnosť?

Okrem stálic, ako je čierna a biela, sa dostávajú do popredia aj pastelové odtiene. Módnym trendom budú tento rok vládnuť pastelové farby, rafinované prestrihy, vsuvky s čipkou či zamatom. Takáto spodná bielizeň vyzerá veľmi decentne, ale zároveň pôsobivo. Pastelové farby v kombinácii s rafinovaným strihom potom vyzerajú úplne úchvatne.


podprsenka so spojenými ramienkami na chrbte za 6 € a string nohavičky za 2 €

Sadnúca bielizeň je základ looku

Správny výber podprsenky je bezpochyby dôležitý. Zabúdať by ste však nemali ani na vhodne zvolené nohavičky. Či už preferujete sexi string nohavičky, alebo radšej siahnete po klasickom strihu, prioritou by mala byť správna veľkosť. Krásne čipkové prevedenie, jemné farby a rafinované strihy sú potom čerešničkou na torte, vďaka ktorej sa budete cítiť zvodne.


push up podprsenka za 6 € a nohavičky s čipkou za 2 €

Chcete sa v novej bielizni cítiť zmyselne a zároveň si užívať pohodlie? Vyberajte si to, čo máte radi a čo vám sedí a nesklame. Sortiment spodnej bielizne KiK to dozaista spĺňa a vďaka svojej rôznorodosti si v ňom určite vyberie každý.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: spodná bielizeň, dámska spodná bielizeň, trendy 2021