Vyletnite sa: frčia pestré farby aj vzory

Vyletnite sa: frčia pestré farby aj vzory

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Topy, tričká, tielka

S blížiacim sa letom určite začínate riešiť nielen výber dovolenky, ale aj obmenu šatníka. Je čas pustiť do skrine módne rozkvitnuté vzory a pastelové odtiene, ktoré krásne vyniknú na opálenej pokožke, a navyše pôsobia veľmi nežne a romanticky.

Neváhajte a konajte! Tohtoročné leto je v znamení pestrých farieb a vzorov, ktorých sa vôbec vo svojom oblečení neobávajte. Budete ako veselý pestrý motýľ, za ktorým sa každý rád obzrie.

Šaty a sukne

K letu neodmysliteľne patria sukne a šaty, ktoré teraz nájdete v novej kolekcii Kiku. Typický je pre nich ľahký, splývavý materiál, ktorý v lete obzvlášť oceníte. Ak šaty ani sukne príliš nevyhľadávate, môžete siahnuť napríklad po splývavých voľných nohaviciach či pohodlných šortkách, ktoré sú veľmi pohodlné.

Aj pre malé a násťročné parádnice

Pokiaľ máte doma dcérku, určite viete, že tieto malé parádnice sú ohľadom módy často náročnejšie ako mamičky. Trend potlačí a pestrých vzorov sa premietol aj do detskej módy a každá slečna si zo širokej ponuky letnej detskej kolekcie určite vyberie. Ak ste s dcérou zohraná dvojka, iste vás zaujmú zladené šaty či podobné tričká s kvetinovou potlačou, ktoré môžete nosiť spoločne.

Páči sa vám nová kolekcia obchodného reťazca KiK? Nájdete tam ale oveľa viac. A ceny sú viac než priaznivé a začínajú na 5 € a šplhajú maximálne k 18 €. Tak hor sa na nákupy!

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: KiK, nová letná kolekcia KiK, farby a vzory, leto, prázdniny, oblečenie, dámske oblečenie, dievčenské oblečenie