Štýlovo a pohodlne do školy aj na ihrisko

Štýlovo a pohodlne do školy aj na ihrisko

Kategórie: Džínsy, Jeans, Rifle, Topy, tričká, tielka

Aj deti sa chcú páčiť, a tak mnohokrát riešia, čo si vezmú na seba viac ako ich rodičia. Ako mladí páni, tak aj slečny si väčšinou starostlivo vyberajú, čo si oblečú – a nenechajú si to od vás vyhovoriť. Oblečte ich štýlovo a pohodlne do školy aj na ihrisko!

V Kiku totiž teraz nájdete novú kolekciu detského oblečenia. Detská móda z aktuálnych kolekcií je vďaka príjemnému materiálu a pohodlnému strihu vhodná ako do školy, tak aj napríklad na ihrisko.

detské skrátené ponožky – 5 ks v balení za 3 €detské skrátené ponožky – 5 ks v balení za 3 €

K dispozícii sú cool a štýlové chlapčenské tričká v mnohých pestrých farbách a potlačiach, ktoré sa budú páčiť všetkým nezbedníkom. Dievčatká určite zaujmú trendové a podarené tričká s flitrami, ktoré sa dokážu premeniť v štýlové nápisy.

dievčenské tričko, šortky 6 € / kus a šaty za 8 €dievčenské tričko, šortky 6 € / kus a šaty za 8 €

Nápisy všade kam sa pozriete

Nápisy na nás útočia denne zo všetkých strán – sú na autobusoch, domoch, plotoch, jednoducho všade. A nie je teda divné, že sa dostali aj do módy. Pre chlapcov, ktorých baví šport a pohyb všeobecne, sa skvele hodia pohodlné tričká so športovými nápismi.

detské skrátené ponožky, balenie piatich kusov za 3 €detské skrátené ponožky, balenie piatich kusov za 3 €

V kombinácii s džínsovými nohavicami sú príma do školy, so šortkami zase chlapci môžu vyraziť aj na ihrisko. Dievčenská móda je naopak plná ozdobných flitrov, ktoré sa premenia v rôzne nápisy potom, čo po nich prejdete rukou.

Chlapčenské tričko aj šortky za 6 € / kusChlapčenské tričko aj šortky za 6 € / kus

Pohoda aj pre nôžky

Pre pohodlie vo všetkých smeroch teraz KiK ponúka aj pestrý výber ponožiek, a to už od detských až po dospelé veľkosti. Deťom sa určite budú páčiť tie s ich obľúbenými hrdinami – myškou Minnie, Spidermanom či požiarnikom Samom a mnohými ďalšími.

chlapčenské tričko aj tepláky za 6 € / kuschlapčenské tričko aj tepláky za 6 € / kus

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: detské oblečenie, tričká, džínsy, šortky, ponožky