Queens novo ponúka aj detské kúsky

Queens novo ponúka aj detské kúsky

Kategórie: Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

E-shop Queens patrí na našom trhu k tým, ktoré ponúkajú pánske a dámske kúsky značkového oblečenia a topánok. Aktuálne potešíme aj naše deti, pretože Queens do toho udrel a ponúka novo aj detské kúsky.

Detské topánky už Queens ponúka dlhšiu dobu. Teraz teda pridáva odevy. Zatiaľ sú v repertoári prevažne chlapčenské odevy alebo pár unisex kúskov dvoch značiek – Nike a Jordan, ale čoskoro pribudne aj dievčenské cool oblečenie a ďalšie značky. Vyberiete si pre svojich malých miláčikov niečo?

Nike Boys Full Zip Hoodie

Detská čierna mikina s kapucňou a klokaním vreckom od značky Nike s pomenovaním Boys Full Zip Hoodie , má decentné biele logo na prednej časti a červené motívy na chrbte s nápisom Nike Air, v dĺžke rukávov a zakončenia mikiny. Trendy kúsok vyrobený zo zmesi 80% bavlny a 20% polyesteru, môže byť ťahákom pre vášho nezbedníka ako pre voľné chvíle, tak do školských lavíc. Vyjde vás na 56 €.

Nike Boys Pant

Detské tepláky od značky Nike s pomenovaním Nike Boys Pant , sú vyrobené zo zmesi 76% bavlny a 24% polyesteru. Športové nohavice sú v čiernom prevedení, majú bočné vrecká a decentné biele logo na ľavej nohavici. Cena je 48 €.

Nike Boys Hoodie LG SLTP

Detská sivá mikina s kapucňou a klokaním vreckom od značky Nike, Boys Hoodie LG SLTP , je cool kúsok vyrobený zo zmesi 80% bavlny a 20% polyesteru. Je v sivej melanž s čiernym swoosh logom na prednej časti nad klokaním vreckom. Cena mikiny je 48 €.

Air Jordan Kids S/S Tee

Detské unisex tričko v melange sivej má krátke rukávy. Štýlovka od značky Air Jordan s pomenovaním Air Jordan Kids S/S Tee je vyrobená zo zmesi 60% bavlny a 40% polyesteru. Má apartné čiernobiele logo na hrudi a decentné malé logo na rukáve. Tričko stojí 26 €.

Air Jordan Kids Fleece Terry Pants

Červené unisex detské tepláky vynosia ako chlapci tak dievčatá. Sú od značky Air Jordan s pomenovaním Kids Fleece Terry Pants . Tepláky majú malé decentné čierne logo na prednej časti, dve bočné a jedno zadné vrecko. V páse je pohodlná široká prešitá guma regulovateľná ešte čiernou šnúrkou. Tepláky vyjdú na 60 €.

Air Jordan Kids Shorts

A nakoniec ešte niečo letné. A to niečo sú červené unisex teplákové detské kraťasy od značky Air Jordan, s pomenovaním Air Jordan Kids Shorts . Majú čiernobiely motív v dĺžke na spodnej časti a decentné malé logo na ľavej nohavici. Dve bočné vrecká dopĺňa široká guma v páse. Kraťasy vyjdú na 36 €.

  • Zdroj foto: Queens.cz
  • Úvodné foto: detail mikiny Nike Boys Full Zip Hoodie
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: detské oblečenie, značkové oblečenie, Queens