Levi's® Engineered Jeans ™: návrat skrútenej legendy

Levi's® Engineered Jeans ™: návrat skrútenej legendy

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie

Hlásime vám návrat kultovej kolekcie so skrútenými švami na nohaviciach – Levi's® Engineered Jeans ™. Nová kolekcia bola predstavená na Pitti Uomo 95 vo Florencii a od začiatku jari tohto roku ju dostanete v predaji po celom svete, aj u nás.

Šikmý šev na džínsoch sa vracia. Keď boli Levi's® Engineered Jeans ™ v roku 1999 uvedené na trh, zaznamenali obrovský úspech. Vďaka svojmu strihu so skrútenými švami nohavíc a progresívnemu štýlu sa stali legendou.

Levi's® Engineered Jeans ™

Doprajú vám pohodlie v maximálnej možnej miere a umožnia totálnu slobodu pohybu. A v tejto sezóne sa k nám vracajú – a to v novom, modernejšom poňatí. Technológia 3D úpletov a denim s four-way strečom sa v nich prepája s pôvodnými ergonomicky skrútenými bočnými švami nohavíc aj širším sedom so záševkami.

Špeciálna re-edícia

Táto špeciálna re-edícia je opäť založená na „konštrukčnom koncepte“, modernom dizajne a výskume aj experimentoch s novými materiálmi a naznačuje možnú budúcnosť denimu.

K dispozícii sú dámske aj pánske

Pánska kolekcia Levi's® Engineered Jeans ™ zahŕňa obľúbené džínsové strihy 502 ™ Regular Taper alebo 512 ™ Slim Taper a dámske džínsy, ktoré predbehli dobu, Loose Jean a Slouchy Taper. Vracajú sa aj pôvodné džísky.

Kúsky majú vintage štýl, ale s modernejšou siluetou a zaujmú originálnymi detailmi – červená nášivka s dvoma koňmi, vnútorné vrecko potlačené logom, alebo pútko na zavesenie s potlačou.

Levi's® Engineered Jeans™ sa vracia teda veľkolepo. Pôjdete do nich aj vy?

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis, Levi's® Engineered Jeans ™, 502 ™ Regular Taper, 512 ™ Slim Taper, Loose Jean, Slouchy Taper