Spodnej bielizni vládnu čipky a nežné tóny

Spodnej bielizni vládnu čipky a nežné tóny

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Svieži jarný vánok prináša inovácie a novinky aj do sféry spodnej bielizne. Obzvlášť ženy túto tému veľmi zaujíma. Čo je pre tohtoročnú polovicu roka v kurze?

Vôbec neurobíte chybu dámy, keď siahnete po nežných pastelových farbách a tiež po zmyselnej a stále cool čipke – tá frčí ako v detailoch, tak aj celoplošne. A to v bielej, čiernej, jemnej marhuľovej a staroružovej farbe. Motívy šik kúskov sú čipkované, alebo aj kvetinové.

Hravosť a romantika

S jarou často prichádza hravá a romantická nálada, vďaka ktorej viac dbáme na to, čo si vezmeme na seba a väčšinou volíme aj veselšie farby. Základom každého outfitu je výber spodnej bielizne, ktorá by sa rozhodne nemala pod oblečením rysovať.

To dobre sediace je základom

Okrem toho by malo byť vkusné, pekné, nesprané a sedieť na tele ako druhá koža. Ťažko možno dosiahnuť úspešného dňa s nevhodnou bielizňou, ktorá vás tlačí, alebo škrtí. No a zároveň by však mala táto bielizeň zvýrazniť vaše prednosti. Každú ženu určite poteší, keď nový čipkový komplet zaujme aj partnera.

V znamení čipky

Čipka nikdy nevyjde z módy a rozhodne by taký kúsok nemal chýbať vo vašom šatníku. Čipkovaná kombinácia pôsobí nežne aj žensky a zároveň je veľmi zvodná. Tie najzaujímavejšie kúsky vás oslovia zaujímavými detailmi, ako sú prepojené, či prekrížené ramienka v zadnej časti, alebo kombinácie viacerých materiálov.

Nová kolekcia značky KiK ponúka celý rad spodnej bielizne, od košieľok až pod celé sety, a to v trendových odtieňoch. A ceny? Viac než priaznivé – nohavičky od 2 € vyššie, podprsenky od 6 € vyššie, košieľky od 8 € vyššie.

Páči sa vám kolekcia KiK?

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: kolekcia spodnej bielizne, KiK, dámske oblečenie, dámska spodná bielizeň