Vycibrené doplnky pre plesovú sezónu

Vycibrené doplnky pre plesovú sezónu

Kategórie: Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Je vám táto situácia povedomá? Počas niekoľkých minút máte odchádzať z domu. Prípravy vrcholia, šaty dokonale padnú, make-up aj účes s outfitom perfektne ladí. Váš partner už netrpezlivo prešľapuje pri dverách a významne ukazuje na hodinky.

Vy, ale stále stojíte bezradne pred zrkadlom a máte pocit, že to ešte stále nie je ono. S rukavičkami, alebo bez? Kabelku, alebo lístoček? Zlaté náušnice, alebo strieborný náhrdelník? Nenechajte výber doplnkov na poslednú chvíľu, predídete tak nielen módnemu faux pas, ale ušetríte si aj zbytočné rozladenie pred očakávanou spoločenskou udalosťou.

rukavičky Karl Lagerfeld za 89 €rukavičky Karl Lagerfeld za 89 €

Staňte sa vďaka šperku oslnivým skvostom večera

Šperk pre slávnostný večer vyberajte s dostatočným predstihom, nech môžete premyslieť všetky detaily. Materiál a farebnú kombináciu klenotu voľte s ohľadom na druh a odtieň plesových šiat.

Do šperku ale nemusíte investovať závratné sumy. Skvele budú vyzerať kúsky z kvalitného klenotníctva, alebo priamo od dizajnéra, ale odvracať sa nemusíte ani od bižutérie. Samozrejme by pri výbere mal zohrávať tiež úlohu typ spoločenskej udalosti, osobnosť a vek dámy, ktorá šperk bude nosiť. Všeobecne platí, že ženám tmavého typu pristanú svetlejšie odtiene šperkov. Úchvatný kontrast dokážu vytvoriť ruženín, ohnivé granáty, alebo biele topásy a perly.

kabelka Gebede za 348 €kabelka Gebede za 348 €

Naopak dámy svetlejšieho typu môžu využiť sýtych a odvážnych odtieňov ako sú drahé kamene jantár, koral, granát, alebo tyrkys. Inšpirovať vás môže napríklad Fashion Arena Prague Outlet. Náhrdelník značky Swarovski, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 199 €, Outletová cena 139 €. Decentné náušnice zo zlatej ocele Klenoty Aurum, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 161 €, Outletová cena 81 €.

hodinky Kalvin Clein za 275 €hodinky Kalvin Clein za 275 €

Nebojte sa experimentovať

Nebojte sa svoj spoločenský outfit ozvláštniť extravagantným doplnkom. Aj na prvý pohľad obyčajné čierne koktejlky, alebo overal môžete premeniť na nevšednú záležitosť. Nebojte sa experimentovať a ak zvolíte jednoduchší outfit, dovoľte si ho „rozbiť“ výrazným doplnkom, napríklad kabelkou. Fashion Arena Prague Outlet ponúka nespočetné množstvo zaujímavých druhov s nápaditými prvkami, ktoré budú čerešničkou na torte vášho outfitu. Kabelka Gebede, obchod Versace Jeans & Trussardi Jeans, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 695 €, Outletová cena 348 €.

náhrdelník Swarovski za 199 €náhrdelník Swarovski za 199 €

Rovnakú službu môžu urobiť tiež neobyčajne elegantne a zároveň rebelsky navrhnuté rukavičky. Rukavičky Karl Lagerfeld, obchod Karl Lagerfeld & Odd Molly, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 128 €, Outletová cena 89 €.

Praktické a elegantné nevyhnutnosti každého gentlemana

Áno, ani páni nemusia zostať pozadu, práve vďaka kvalitnému doplnku môžu vyšperkovať svoj outfit a vyjadriť svoju osobnosť. V okamihu, keď sa na pozvánke objaví dress code „black tie“, skúsený muž vie, že vo svojom šatníku bude musieť siahnuť po smokingu.

náušnice Klenoty Aurum za 161 €náušnice Klenoty Aurum za 161 €

Pre tieto prípady by pravý gentleman mal mať pripravený v šatníku motýlika a smokingový pás, bez ktorého sa podľa etikety na významnej udalosti nezaobíde. Pánsky set – motýlik a pás Blažek, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 59 €, Outletová cena 42 €. Vkusným a praktickým doplnkom môže byť tiež pokrývka hlavy. Klobúk Pietro Filipi, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 112 €, Outletová cena 78 €.

pánsky set motýlika a pásu Blažek za 42 €pánsky set motýlika a pásu Blažek za 42 €

Pánsky formálny odev by mal obsahovať tiež štýlové hodinky. Nemali by však na seba príliš upútavať pozornosť, ale skôr príjemne doladiť celkový vzhľad outfitu. Skvelým príkladom sú napríklad hodinky značky Calvin Klein, ktoré pôsobia jednoduchým, ale pritom zároveň luxusným dojmom. Hodinky Calvin Klein, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 275 €, Outletová cena 137 €.

  • Úvodné foto: klobúk Pietro Filipi za 78 €
  • Zdroj foto: Fashion Arena Outlet
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: spoločenské módne doplnky, rukavice, kabelka, listová kabelka, šperky, hodinky, klobúk, motýlik,