Pôvabné kúsky Levis s Mickey Mouse symbolmi: tip pod stromček

Pôvabné kúsky Levis s Mickey Mouse symbolmi: tip pod stromček

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Vianoce sú za dverami, a tak isto nepohrdnete pár tipmi čo zaobstarať vašim najbližším. Máte jedinečnú šancu zaobstarať im niektorý kúsok z exkluzívnej kolekcie Levis so skalnými symbolmi Mickey Mouse.

Pôvabná kolekcia osloví iste mnohých – a to naprieč generáciami. Levis je symbolom kvalitných klasických džínsov vzniknutých v tej lepšej časti minulého storočia, a Mickey Mouse takisto. Obidva sú symbolmi, ktoré majú svoju minulosť a sú doslova nesmrteľné.

Kolekcia ako kvalitné víno

Navyše Mickey Mouse oslavuje tento rok 90. ​​narodeniny, a tak sa tieto dva jedinečné originály prvýkrát spájajú do špeciálnej kolekcie. 

Mickey Mouse a jeho grafiky tak nájdete na tričkách a mikinách, mnohé priamo z Disneyho archívu v kalifornskom Anaheime. Kolekcia ale zahŕňa aj klasiku značky Levis – džísky, džínsy 501® a nechýbajú ani šatky a čiapky.

Všetky potlače vychádzajú so súčasnej logománie inšpirovanej streetwearom a farebnosťou denimu s obnoseným vzhľadom v štýle osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Spojenie slávnej ikonografie Mickeyho s klasickými siluetami Levi's® a ich spoločných 235 rokov histórie je famózny.

Kolekcia Levis x Mickey Mouse tak prináša svieže a hravé kúsky, ktoré potvrdzujú tieto dve značky ako skutočné originály minulosti, súčasnosti aj budúcnosti. Vyberiete nejaký kúsok pod stromček? Kolekcia je po celom svete v predaji od začiatku novembra 2018.

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis a Mickey Mouse, tričká, bundy, mikiny, džínsy, čiapky, šatky