Zoznámte sa: to je Preach

Zoznámte sa: to je Preach

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Nová a mladá značka, ktorá prišla nanovo do online obchodu Queens.cz, je synonymom dynamiky a looku mladosti. Čo vám ponúka?

Preach je značka, ktorá vznikla ako label, ktorý bol vytvorený silnou túžbou dať mladým značkové kúsky, v štýle high fashion. Také, ktoré budú dostupné aj pre peňaženky mladých, alebo relatívne mladých (duchom).

Preach Cotton Cargo Pants

Preach Cotton Cargo Pants

Preach Cotton Cargo Pants sú sivé pánske nohavice od značky Preach s postrannými vreckami. Vyjdú vás na 90 €. K dispozícii sú aj v čiernom prevedení.

Nielen pre mladých

Pôvodne totiž streetwear štýl bol vytvorený predovšetkým pre mladých. Našli v ňom však obľubu aj ľudia starší, stredného veku a zrelí ľudia. Väčšinou v prípadoch, keď streetwear začali využívať pri svojich outdoor, ale aj indoor aktivitách.

Preach Oversized Glitch Eagle Hoodie

Preach Oversized Glitch Eagle Hoodie

Preach Oversized Glitch Eagle Hoodie je tmavo sivá pánska mikina s kapucňou a klokaním vreckom od značky Preach s farebnými motívmi na hrudi a chrbte. Bude vaša za 90 €.

Tri v jednom

A za touto myšlienkou si stojí nová značka Preach, pôvodom zo susedného Nemecka. Značka Preach spája vo svojom štýle umenie, hudbu a streetwear v jedno.

Preach Hooded Raincoat

Preach Hooded Raincoat

Preach Hooded Raincoat je čierna pánska vetrová bunda s kapucňou od značky Preach s vreckami na prednej časti a nápisom na chrbte. Stojí 166 €.

Tlače a ležérnosť

Art printy a oversized fits sú v nej prvotné a hlavné. Vďaka tomu môže značka ponúknuť svieže kúsky, ktoré dobre doplnia a ozvláštnia váš šatník, nech robíte čokoľvek.

Preach Geometric Statue Tee

Preach Geometric Statue Tee

Preach Geometric Statue Tee je biele pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Preach s motívmi na hrudi a chrbte. Kúpite ich za 40 €. Preach Essential Tee

Preach Essential Tee

Preach Essential Tee čierne tričko s krátkymi rukávmi od značky Preach s decentným motívom na chrbte. Cena je 30 €. Úvodné foto: Preach Multicolor Logo Tee čierne tričko za 40 €.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: značka Preach, Queens