Odhaľte nôžky v apartnej sukni!

Odhaľte nôžky v apartnej sukni!

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

Jarný čas je časom kedy nám slnko dopraje viac svojich lúčov, zelenajúcej sa prírody a tiež pomalého odkladania mnohých vrstiev oblečenia. A to je šanca pre kúsok rýdzo dámskeho a dievčenského oblečenia – sukni. Aj keď v Škótsku nosia kilt aj muži.

Kilt je tradičná pánska sukňa v Škótsku a čiastočne Írsku. A sukňa je podľa definície wikipédie „spodná časť odevu, ktorú v dnešnej dobe nosia v Európe a Amerike prevažne ženy, menej potom napríklad transgenders. Pôvod sukni pravdepodobne siaha až k praveku, do prvej fázy života pračloveka, kedy nebol tento odev ešte diferencovaný pre mužov alebo ženy. “

Tak dámy vezmite ten praveký kúsok dnešného outfitu, a nebojte sa v teplých jarných dňoch odhaliť svoje nôžky! Máme pre vás niekoľko naozaj krásnych tipov, v čom ich odhalíte priamo štýlovo.

Neige Popper Mini SkirtNeige Popper Mini Skirt

Neige Popper Mini Skirt je užšia čierna športová mini sukňa zo 100% polyesteru. Táto dámska sukňa od značky Neige so zapínaním na zadnej časti, vám určite spríjemní jarné prechádzky a outdoorové aktivity. Jej cena je 61 €.

adidas Camo Tree Skirtadidas Camo Tree Skirt

Pestrofarebná multicolor sukienka adidas Camo Tree Skirt je vzdušná a štýlovo skladaná. Farebná dámska sukňa s farebným all over motívom a bielym logom na spodnej časti je celá zo 100% polyesteru. Teraz ju je možné kúpiť za cenu 39 €, z pôvodných 61 €**.

.

Urban Classic Ladies French Terry SkirtUrban Classic Ladies French Terry Skirt

Urban Classic Ladies French Terry Skirt je sukňa, ktorú dostať v tyrkysovej, šedej, čiernej a červenej farbe. Sukňa má dve vrecká na prednej strane, sťahovaciu šnúrku v páse a pružný spodný lem. Materiálom je z 62% polyester, z 33% bavlna a z 5% spandex. A cena? Púhych 14 €.

adidas Flared Skirtadidas Flared Skirt

Sukňa adidas Flared Skirt v multicolor prevedení s all over motívom. Je celá zo 100% polyesteru. Sukňa stojí 28 €, a je v zľave z pôvodných 55 €.

Tak čo dámy, vybrali ste si?

Zdroj foto: Queens.cz

Štítky: sukňa, športové sukne, jarné sukne, nohy, odhaliť