Krásna jeseň s trendovými kúskami, ktoré nie sú vidieť? Je to možné!

Krásna jeseň s trendovými kúskami, ktoré nie sú vidieť? Je to možné!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Nachádzate v obchodoch so spodnou bielizňou len vopred priradené súpravy podprseniek a nohavičiek? V módnom reťazci KiK si môžete vybrať jednotlivé kusy a rôzne ich medzi so sebou kombinovať. Tohtoročná jesenná kolekcia spodnej bielizne patrí fuchsiovej a čiernej farbe, ale aj čipke a kvietkovanému vzorovaniu. Z nových kúskov si vyberiete aj vy.

V mnohých obchodoch so spodnou bielizňou dostanete predovšetkým priradené súpravy podprseniek a nohavičiek. Nie tak v módnom reťazci KiK.

Sebaistota s tým, čo nie je vidieť

Tam si možno vybrať jednotlivé kusy a rôzne ich medzi so sebou kombinovať. A do tohtoročnej jesennej kolekcie spodnej bielizne patria kúsky predovšetkým vo fuchsiovej a čiernej farbe, v čipke aj bez nej, v jednofarebnom, hladkom aj vzorovanom type. Spodná bielizeň sú síce kúsky, ktoré nie je vidieť, o to viac je dôležitá pre vašu sebadôveru. Nová spodná bielizeň vaše sebavedomie vystrelí do hviezdnych výšin. Budete sebaistá a svoja.

Vyberajte z pestrej škály

Kolekcia spodnej bielizne, ktorú ponúka reťazec KiK, je postavená na nadčasovosti, farebne na čiernej a dráždivej fuchsiovej farbe. Ceny sú naozaj ľudové, keď za podprsenky dáte okolo 5 € a za nohavičky 2 €. A ľahko zladíte všetko, vrátane jednotlivých kúskov, alebo súpravu zloženú z košieľky a nohavičiek za 6 €.

A škála strihov a štýlov je taká, že si naozaj vyberie každá. A môžete to poňať ako stavebnicu a poskladať si ľubovoľné kombinácie, ktoré vám sadnú ako štýlom, tak lichotivým strihom k vašej postave. K dispozícii sú totiž bedrové nohavičky, odvážne string nohavičky, ale aj klasické push-up podprsenky.

Byť XXL nie je nuda

Obchodný reťazec KiK je známy tým, že myslí na všetky vekové kategórie, mužov, ženy, deti. A myslí so spodnou bielizňou aj na všetky tie ženy, ktoré nemajú práve miery vhodné na prehliadkové móla. Nová kolekcia XXL módy je toho dôkazom.

Podprsenky vo veľkostiach 90C-100D majú všetky pohodlné a širšie ramienka, plné košíčky a dobre držia tvar. K dispozícii sú tu XXL kúsky od 5 €. A k tomu ladiace nohavičky v elastickom sťahovacom prevedení a vyšším pásom zakúpite za 3 €. A XXL komplety spodného prádla si môžete zaobstarať za 8 €.

A tak je najvyšší čas prestať sa vyhovárať na väčší zadoček alebo objemný hrudník. Móda predsa nie je o kilách, ale o štýle a umenie kombinovať! V módnom reťazci KiK môžu byť aj plnoštíhle ženy príťažlivé a šik.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: dámska spodná bielizeň, bielizeň XXL, jesenné kolekcie KiK