Outfit vyladí vôňa - oblečte sa do nej, alebo ju darujte - v originálnom podaní!

Outfit vyladí vôňa - oblečte sa do nej, alebo ju darujte - v originálnom podaní!

Kategórie: Dámske oblečenie, Parfumy

Šik bodkou outfitu sú vône. A nemusí ňou byť len tuhý dezodorant, intim spray, toaletná či kolínska voda, alebo parfum. Môže to byť obyčajne neobyčajné mydlo.

Veľmi trendy a stále obľúbenejšie sú parfumované sprchovacie gély a tiež ručne vyrábané mydlá. Oboje dodá vám a vášmu outfitu sviežu vôňu. Mydlá dostať v malých špecializovaných obchodíkoch, predajniach zdravej výživy a niekedy aj v supermarketoch. Ručne vyrábané mydlá sú jedinečné, a každé je de facto originál. Majú často prírodné prísady, neobvyklé formy a prísady.

mydlo s vôňou Cool Mintmydlo s vôňou Cool Mint

Tie od Almara Soap sú bez chemických konzervantov a ďalších škodlivých prísad a nie sú testované na zvieratách. A značka používa iba certifikovaný palmový olej z udržateľných ekologických zdrojov. V repertoári sú bylinkové a gurmánske mydlá, fancy mydlá a špeciálne mydlá pre mužov. Všetky mydlá malého dizajnového štúdia sú vyrobené tradičnou, storočiami preverenou metódou za studena z kvalitných rastlinných olejov.

mydlo s vôňou Lemon Tea Treemydlo s vôňou Lemon Tea Tree

Bylinné a gurmánske mydlá

Táto kolekcia obsahuje oleje tej najvyššej kvality namiešané pre konkrétny účel, dokonca aj pre typ pokožky. Tiež 100% prírodné esenciálne oleje a prírodné farbivá ako íly, bylinky alebo korenie.

mydlo s vôňou Dead Seamydlo s vôňou Dead Sea

Fancy mydlá

Zábavná fancy kolekcia mydiel má svieže, iskrivé a slnečné ovocné aj kvetinové vône, a mydlá sú vyrobené v zaujímavom a často trendy originálnom dizajne. Sú fancy – sú zábavné.

mydlo s vôňou Božskej malinymydlo s vôňou Božskej maliny

Špeciálny rad pre mužov

Rad špeciálok pre mužov dostal do vienka nezvyčajné a príťažlivé drevité a korenené vône určené nielen mužom, sú parfumované vonnými kompozíciami a farbené pigmentmi a prírodnými farbivami bežne používanými v kozmetike.

mydlo s vôňou jahody so smotanoumydlo s vôňou jahody so smotanou

A ceny? Pohybujú sa podľa typu mydla v cene 3,7 €, 4 € a 4,4 € za kus. Ktorou vôňou doladíte svoj outfit?

Zdroj foto: Almara Soap

Štítky: Almara Soap, ručná, výroba, mydlá, rad, kolekcia