Privítajte teplé počasie v basic kraťasoch!

Privítajte teplé počasie v basic kraťasoch!

Kategórie: Dámske oblečenie

Sukňa patrí na jar už bežne medzi kúsky dámskeho oblečenia. Dnes ju však mnohokrát nahradzujú aj pohodlné kraťasy a bermudy, ktoré možno nosiť aj s pančuchami a podkolienkami.

Krátke nohavice ako alternatíva sukne si získali obľubu predovšetkým u športovo založených dám a dievčat. Česká značka Jamie Collection na to tento rok vsádza a pripravila si pre fanúšikov krátkych nohavíc niekoľko cool kúskov.

Ručne šité

Ako všetko u Jamie Collection sú aj tieto módne a trendové kúsky ručne šité. Portfólio tak značka obohatila o jedinečné nové kúsky. Aktuálne ponúka široký výber basic kraťasov a bermúd v niekoľkých farbách a strihoch.

Bavlnené a mulftifunkčné

Tieto modely nesmú chýbať v žiadnom šatníku. Hodia sa na doma, do prírody, na šport, na výlety atď. Bavlnené kraťasy Jamie Collection sú, ako už je pre značku typické – športovo ladené a tým nesmierne pohodlné.

Privítajte teplé počasie v mentolových, červených, čiernych, sivých, alebo ružových bermudách a basic kraťasoch, v dĺžke, ktorá vám vyhovuje. Predajná cena kraťasov je 24 € a u Bermúd cena je 28 €.

Viac informácií nájdete na Jamie Collection .

Zdroj foto: Jamie Collection

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: teplé počasie, jar, basic kraťasy, bermudy, ručne šité, Jamie Collection