Čarovanie s opaskami

Čarovanie s opaskami

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Šperky, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Začalo leto, čas letných výpredajov. Máte letné šaty, letné tričká, blúzky a nohavice a kombinujete. Tak, aby boli šik k vode, do práce, do mesta, na nákupy, na rande, či párty, alebo do prírody.

Grif môžu týchto kúskom dať detaily. V nich je sila a kúzlo. A čarovať sa s módnymi doplnkami dá skvele. Prečo nevyužiť napríklad opasky Ritore?

Firma Ritore vyrába limitovanú kolekciu luxusných kožených opaskov z 100% kože, s jedinečným inovatívnym nastaviteľným zapínaním. Šikovný mechanizmus je umiestnený zozadu opasku a umožňuje zväčšenie alebo zmenšenie jeho obvodu. Všetky produkty sú vyrábané ručne v Česku, a to v limitovaných sériách z pravých koží, dovezených prevažne z Talianska. Ritore je zatiaľ jediná firma v ČR, ktoré produkt tohto typu predáva.

A tak keď nechcete vo svojich outfitoch vyzerať stále rovnako a premýšľate, ako ich vynosiť na viac spôsobov, je opasok Ritore výbornou voľbou. Buďte vynaliezaví a čarujte s nimi.

Každý módny doplnok dá vzhľadu nový nádych, obzvlášť potom je ak kvalitný a obzvlášť kožený. Taký dodá outfitu šmrnc a nádych luxusu. A kombinácia ľahkej letnej látky s kožou má zaujímavé súznenie.

Ritore opasky a kožené doplnky sú v minimalistickom dizajne, a preto výborne kombinovateľné. Vďaka nastaviteľnej dĺžke opasku môžete navyše outfit prepásať v páse či na bokoch.

Presvedčte sa sami o tom, akým že to výborným módnym doplnkom môže byť taký jemný variabilný opasok. Kvalitný opasok od Ritore je úžasným pomocníkom v obmene outfitov. Vojde sa hravo do každej kabelky, a nie jeden!

Cez deň môžete do práce prísť v šatách s decentným opaskom, a na večerný koktail zvolíte odvážnejší look napríklad s pomocou opasku s výraznou mašľou.

Zdroj foto: Ritore

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: čarovanie, opasky, ritore