Najkrajšie doplnky na každý deň

Najkrajšie doplnky na každý deň

Kategórie: Šperky

Väčšina z nás vie, alebo aspoň tuší, že doplnky sú jedným z najdôležitejších faktorov celého outfitu, preto sa im tiež hovorí doplnky, pretože dokážu perfektne doladiť hoci aj ten najobyčajnejší model a zdanlivo jednoduchú kombináciu doviesť k dokonalosti. Avšak rovnako tak, ako môžu kompletu pomôcť, môžu ho úplne zničiť. Nevhodne zvolená kabelka, obuv či náhrdelník tak môžu nabúrať celkovú rovnováhu pôvodného odevu. Vďaka moderným technológiám 21. storočia a obchodným domom na každom rohu je nákup doplnkov tou najjednoduchšou záležitosťou. Nemusíte zakaždým investovať do drahých klenotov za niekoľko tisíc, bežné reťazce obchodov ako je Orsay, H & M či Tally Weijl ponúkajú veľmi dostupnú bižutériu podľa posledných módnych výstrelkov. Neváhajte teda a urobte si radosť z drobností za pár korún. V klasických obchodoch s doplnkami či darčekovým tovarom tiež nájdete tovar s názvom e-cigareta, ktorá sa stala tým najúčinnejším pomocníkom v boji s fajčením.

Pre väčšinu žien a slečien sú doplnky nesmierne dôležité a nesmú chýbať. Medzi prakticky najdôležitejší módny doplnok patrí obuv, bez ktorej sa nezaobídete, tak prečo z nej neurobiť výstrelok. Zabudnite na praktickú obuv, ktorá je síce zdravotná, ale je doslova „zabijakom“ každého modelu. Moderné topánky si teraz môžete zaobstarať na každom rohu za pár korún. Jar nás už privítala svojou vrelosťou a vy si tak môžete nakúpiť množstvo farebných balerínok, sandálok alebo pohodlných tenisiek adidas.

Ak vás už nebaví ošumelá bižutéria a radšej si priplatíte za kvalitu a trvanlivosť, vtrhnite do prvého klenotníctva a zásobte sa tými najvyberanejšími šperkami, ktoré vám urobia radosť každý deň. Základom sú samozrejme skvostné šperky, ideálnym typom je butik Swakovski, kde si vyberiete z nepreberného množstva striebra s kamienkami. Nesmiete zabudnúť ani na jednoduchý prstienok, ktorým vás však pri troche šťastia obdaruje partner. Klasikou je potom tiež sada luxusných šperkov, ktoré využijete na plesy alebo benefičné koncerty.

Pre tých, čo si často kontrolujú čas sú najlepšou variantou štýlového šperku, ktorý sa snúbi s praktickosťou, hodinky. Ak ste vlastníkom obyčajného aparátu s koženým remienkom, ktorý pamätá ešte časy socializmu, bez ostychu ho hoďte do koša a radšej si kúpte kvalitu na slovo vzatú s krásnym dizajnom a to hodinky Festina. Tie sú nielen veľmi moderné, ale vďaka jedinečným materiálom vám vydržia veľa rokov a stále budú vyzerať ako nové.

Zdroj: mandarinka.sk, timestore.sk

Štítky: bižutéria, módne doplnky