Módne trendy pre sezónu jar - leto 2014 - diel 3.

Módne trendy pre sezónu jar - leto 2014 - diel 3.

Kategórie: Dámske oblečenie

A je tu tretia časť o módnych trendoch pre sezónu jar/leto 2014, čo svedčí o tom, že ich je naozaj dosť. Takže pokračujeme:

12. Kardigan vás ochráni pred zmenami počasia

Jarné počasie je občas dosť nevyspytateľné. Chvíľu prší, chvíľu svieti slniečko, chvíľu fúka vietor… Preto je dobré mať po ruke nejaký kúsok, ktorý Vás môže zahriať aj ochrániť pred vetrom. Kardigan je skvelá voľba. Ľahký zapínací svetrík vyzerá žensky a elegantne, takže si ho môžete vziať do práce, do školy aj len tak na prechádzku.

kardigen; zdroj: stil2go.czkardigen; zdroj: stil2go.cz

13. Odhalené ramená sú sexy

Ak má byť tento rok nejaký kúsok tela naozaj vidieť, tak sú to ramená. Môžete zvoliť top alebo šaty, ktoré odhaľujú buď jedno alebo pokojne obe ramená (lodičkový výstrih). Tento hit sezóny je naozaj sexi.

14. Plisované šaty a sukne alebo skladanie je späť

Minisukne nechajte v skrini. Tento rok letia voľné, vzdušné plisované šaty a sukne. Môžete voliť krátke aj dlhé, čierne aj farebné. Tieto sukne sú veľmi pohodlné a pritom veľmi ženské. K nim si obujte podpätky alebo balerínky, ale chybu neurobíte ani s teniskami alebo motorkárskymi topánkami. Samozrejme záleží na danej príležitosti.

15. Bundičky – kožené aj džísky

Štýlová bunda je úplná nevyhnutnosť. In sú rôzne druhy. Napríklad džínsová bundička je späť a najlepšou voľbou je tá s praným efektom. Vezmite si ju k farebným šatám a budete za hviezdu. V kurze sú aj krátke bundičky na zips s originálnymi potlačami, vyrobené zo špeciálnych materiálov. Módnych návrhárov ešte stále neomrzeli ani kožené bundy. Je to taký pekný kontrast k ženským hitom tejto sezóny ako sú čipka, kvetované šaty, plisované sukne a ďalšie. Koženú motorkársku bundičku voľte čiernu alebo hnedú a ideálne strih zvaný krivák.

džísky v kombinácii s kvetovanými šatmi; zdroj: modino.czdžísky v kombinácii s kvetovanými šatmi; zdroj: modino.cz

16. Nielen pastelka, ale aj kiwi

Aké farby sú tento rok šik? Niektoré už sú spomenuté v prvom a druhom diele série. Išlo o farby pastelové, metalické odlesky a tiež neón. Aké ďalšie farby ovládli móla prehliadok na túto sezónu? Sú to nesmrteľná čiernobiela a farby šťavnatého ovocia ako je oranžový pomaranč a zelené kivi.

Veľa šťastia pri výbere. Nech zvolené kúsky slúžia a hlavne pristanú.

plisovaná sukňa; zdroj: fashionspot.czplisovaná sukňa; zdroj: fashionspot.cz

Úvodná fotka: betrendy.cz

Štítky: trendy, móda 2014