Trendy kabelky pre leto 2015

Trendy kabelky pre leto 2015

Kategórie: Tašky a kabelky

Bez kabelky žena nemôže existovať. A máloktorá má len jednu. V obchodoch je obrovské množstvo druhov, takže nie je možné si každý rok nekúpiť aspoň jednu novú. Ale akú by ste si mali kúpiť práve teraz pre leto 2015? Výhodou je to, že tento rok nemôžete urobiť chybu so žiadnou, pretože sa bude nosiť naozaj takmer všetko.

1. Kabelka s popruhom cez hlavu

Táto kabelka je snáď nesmrteľná. Aký je dôvod? Jej neskutočná praktickosť. Každá z nás občas jednoducho nestíha. S touto kabelkou nie je problém sa najesť, vybaviť e-maily na telefóne alebo si čítať časopis, a to všetko pri chôdzi. Máte úplne voľné obe ruky a to je občas naozaj dobré.

praktická, ale aj pekná kabelka s popruhom cez hlavu; zdroj: moda-svatava.czpraktická, ale aj pekná kabelka s popruhom cez hlavu; zdroj: moda-svatava.cz

2. Krabicové kabelky

Toto je veľmi netradičný typ kabeliek. Niekedy sa im tiež hovorí „boxová“. Vychádza to z anglického slova box, čo znamená práve škatuľa. Predstavte si kabelku, ktorá jednoducho vyzerá ako škatuľa s uchom a zapínaním. Najlepšie kúpte si nejakú veľmi farebnú, s kvetmi a zdobením. Ale v kurze sú aj jednofarebné.

3. Kabelky so strapcami

Rovnako ako pri oblečení sa tento rok budú objavovať strapce aj u kabeliek. Strapce sú totiž súčasťou etno štýlu , ktorý je tento rok in. Nech si kúpite koženkovú alebo plátenú, jednofarebnú alebo v indiánskom štýle, neurobíte chybu.

4. Kožušinové kabelky

Privítame späť tiež prírodné materiály. Najväčším hitom budú kabelky s kožušinou. Buď môžu byť celé kožušinové alebo len ich časti. Sú krásne na pohľad a príjemné na dotyk. Ak ste proti noseniu kožušín, môžete samozrejme zvoliť syntetiku. Ušetríte tak nielen zvieratká, ale aj svoju peňaženku.

hebká a štýlová kožušinová kabelka; zdroj: eshopparada.czhebká a štýlová kožušinová kabelka; zdroj: eshopparada.cz

5. Kvetinové kabelky

K letu patria kvety. Prečo ich nemať aj na kabelke? Vyšité, vytlačené, prišité, jedna veľká alebo tisíc miniatúrnych kvetín. Na tom nezáleží.

kvety sa budú nosiť aj na kabelkách; zdroj: moda-svatava.czkvety sa budú nosiť aj na kabelkách; zdroj: moda-svatava.cz

6. Batôžky

Tašky inšpirované školskými batohmi sú tento rok v móde. Môžete ich nosiť na chrbte aj v ruke. Ak potrebujete pobehovať po meste napríklad s notebookom alebo s ťažkými knihami, taký štýlový batoh sa vám bude hodiť.

Úvodný obrázok: moda-svatava.cz

Štítky: kabelky, taška