Bodkou každého outfitu je doplnok

Bodkou každého outfitu je doplnok

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Bez neho by bol každý outfit akosi neúplný a bez lesku. Hovorí sa, že móda ako taká vznikla z odvekej túžby ľudstva (a nielen žien) sa páčiť. A v každom kúsku sa nachádzala snaha o originalitu, jedinečnosť, upútanie pozornosti. Ku každému outfitu doplnky celkom samozrejme patria. Sú to drobnosti, ktoré dotvárajú celok. Hitom tohtoročnej sezóny sú extravagantné a pestré, farebné a originálne, veľké a výrazné doplnky, ktoré zaujmú ​​na prvý pohľad.

Kabelky

Tá je jednoducho pre ženu nepostrádateľná. Nosí v nej osobné nevyhnutnosti. Od osobných dokladov, peňazí a kľúčov, až po pár kúskov maličkostí, ktoré síce nevyhnutné nie sú, ale pomôžu prežiť celý deň bez úhony a s úsmevom. Tohtoročným hitom sú kabelky veľké, á la „nákupné tašky“. A je jedno, či sú lakované, z koženky, kože alebo s látkovou kombináciou. Frčia tiež veľké a výrazné vzory, geometrické, prírodné, v sýtych farbách.

Opasky

Opasky vykresľujú a zdôrazňujú líniu pása a bedier. Dnes zdobia nohavice, sukne a šaty, ale aj svetre a tuniky k legínam. Pre tento rok sú v kurze farebné, široké opasky, s väčšími sponami, v čistých a hladkých líniách.

Topánky

Áno, bosé nohy by dnes pôsobili nepatrične. Preto si obujte pohodlné a šik topánky. Neoľutuje ten, kto tento rok zvolí klin. U vysokých podpätkov sú pre tento rok IN jednoduché a hladké línie. Superhitom zostávajú farebné gumáky.

Spony

Patria k ženám, aj keď tento rok skôr ako spony frčia šatky uviazané ako čelenky. Pestré, farebné a veselé. Súčasná móda nabáda nielen na zdobenie dlhých, ale aj kratších vlasov. Mašliam na šatkách sa medze nekladú.

Šperky

Súčasnosť možno definovať ako minimalizmus, ale predovšetkým maximalizmus v šperkoch. Áno, nosia sa malé, ale dominujú skôr veľké šperky. A tak si vyberte korále, náhrdelníky, náramky, prstene či náušnice aké sa vám páčia a v ktorých sa cítite dobre. Obľúbený je predovšetkým kov.

Doplnky k oufitu jednoducho patria. Veľakrát sa raz použité nápady aj štýly vracajú, možno len jemne zmenené.

Zdroj foto: úvodný obrázok/kabelka Dara Bags Chic Sac no.19 Black Red/Nakupnicen­trum.cz

opasok DESIGUAL/Nakupnicentrum.czopasok DESIGUAL/Nakupnicentrum.czgumáky KAMIK Adele Purple/Nakupnicentrum.czgumáky KAMIK Adele Purple/Nakupnicentrum.cznáramok DESIGUAL Buho-Carry/Nakupnicentrum.cznáramok DESIGUAL Buho-Carry/Nakupnicentrum.cz

Štítky: bodka outfitu, módny doplnok, frčí, drobnosti