Dámske značkové čiapky, inšpirujte sa!

Dámske značkové čiapky, inšpirujte sa!

Kategórie: Dámske oblečenie, Ostatné

Domnievate sa, že sa vo vašom šatníku nachádza všetko čo potrebujete? Mysleli ste naozaj na všetko? Ak áno, tak potom ste šťastná žena. Ak váhate, potom čítajte ďalej. Veľké množstvo žien totiž často zabúda na čiapky.

Mnohé ženy volia miesto hrejivej čiapky kapucňu, ktorá však nie je natoľko teplá a ani slušivá. Ak ste zmenili na dámske čiapky názor, potom skúste e-shop Viamoda.cz . Tam môžete zakúpiť kvalitné značkové čiapky, ktoré pristanú naozaj každej.

Dámske čiapky bohužiaľ nepatria medzi obľúbené módne doplnky. Mnoho žien si myslí, že im nepristanú, či im po nich takzvane elektrizujú vlasy. Ovšem ak si vyberiete tú správnu čiapku, potom sa vám iste dostane vytúženého tepla i vzhľadu. Chladné počasie nás doslova núti obliekať sa teplo a chrániť tak aj svoje uši a hlavu. Nie nadarmo sa hovorí, že až tretina telesného tepla uniká z hlavy.

Veľmi pekne vyzerajú dámske čiapky Guess. Čiapky sú ozdobené trblietavými kamienkami, často znázorňujúce práve spomínanú značku. Nízky strih čiapky pristane každej žene, najmä k rozpusteným vlasom.

22 22 22 22 

zdroj: http://www.viamoda.cz/ foto: Thinkstock

Štítky: zimné čiapky, čiapky, čiapka, čiapka na zimu, dámske čiapky, značkové čiapky