Čiapky a šály ako doplnky: ako ich správne vybrať?

Čiapky a šály ako doplnky: ako ich správne vybrať?

Kategórie: Dámske oblečenie

Jesenné počasie onedlho vystrieda zima a teplé oblečenie by malo byť samozrejmosťou. Teploty klesnú pod bod mrazu a preto by ste nemali nič podceňovať a nechávať náhode. Zaiste nikto z vás nechce byť dobrovoľne chorý. Teplá, hrejivá obuv a bunda je nutnosťou.

Avšak nemali by ste zabúdať ani na doplnky. Najmä teda na čiapky a šály. Známy internetový obchod Bonprix.cz ponúka okrem oblečenia a obuvi aj vyššie spomínané doplnky. Stačí len párkrát kliknúť a vybrať si tie svoje.

Čiapok a šálov na trhu existuje veľké množstvo, avšak viete, ako správne vyberať? Kam aký doplnok zvoliť a podobne? Čiapky sa, ako je známe, vyznačujú niekoľkými tvarmi a prevedeniami. Niektoré sú vyššie, niektoré viac obopínajú hlavu, iné sú zdobené a tak ďalej.

Ak vyrážate do váženej spoločnosti alebo na večeru, potom voľte jednoduchosť s maximálne decentným zdobením, ako sú flitre, mašličky, prešívanie. Šál voľte v rovnakej farbe a prevedení. Čiapku s brmbolcami či s motívmi voľte buď do mesta, alebo na rôzne vychádzky.

béžová čiapka a šál, bonprix.czbéžová čiapka a šál, bonprix.cz
čiapka s flitrami, bonprix.czčiapka s flitrami, bonprix.cz
čierna čiapka a šál, bonprix.czčierna čiapka a šál, bonprix.cz
šedá čiapka, bonprix.czšedá čiapka, bonprix.cz

Úvodné foto: Bonprix.cz

Štítky: čiapky pre ženy, dámske šály, jesenné doplnky