Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!

Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!

Kategórie: Dámske oblečenie

V akých farbách budete tento rok zaručene neprehliadnuteľná? V žltej a horčicovej! Pripravte svoj šatník na nutnú dávku optimizmu, rozveseľte seba aj pochmúrne slovenské ulice. Kúpte si kabáty, šaty aj doplnky v týchto žiarivých farbách. Zaručene vás nikto neprehliadne, budete žiariť farbou slnka.

Prekrásnu žltú a horčicovú farbu tento rok do kolekcie zaradil nejeden svetový návrhár, pričom my sa dnes pozrieme do dielne španielskej značky Zary a britských značiek Tamsin london a Topshop! Nechajte sa dnes inšpirovať nami vybranými modelmi a vykročte smerom z davu.

Tamsin london

Začneme najprv britskou značkou Tamsin london, tá je našim pravidelným čitateľom a čitateľkám dobre známa, ponúka totiž prekrásne modely dámskeho oblečenia i doplnkov. V súvislosti s dnešnou témou si všimnite napríklad skvele strihaného dámskeho kabátiku do pásu vo farbe horčicovej s výraznými dvojradovými gombíkmi. S kabátikom ako je tento, vás na ulici nikdy neprehliadnu! To isté platí aj pre horčicové elegantné šatičky, ktoré oceníte na párty i na rande. Čerešničkou na torte je potom výrazne žltá kabelka Tamsin london s kratšími ušami – vždy rozjasní váš outfit!

Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)

Zara

Nádherné šaty vo výraznej žltej farbe potom ponúka aj značka Zara. Pozrime sa najprv na atypicky strihané voľné žlté šaty a následne potom na vypasované šatôčky splývajúce ľahko nad kolená. Nakoniec aj Zara ponúka neprehliadnuteľnú kabelku vo farbe svietivej neónovo žltej.

Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)

Topshop

Splývavé šaty na párty potom ponúka aj britská značka Topshop – pokochajte sa veľmi romantickými horčicovými šatami s volánikmi či prudko elegantnými šatami, tak trochu z rokov päťdesiatych, ktoré sa skvelo hodia pre dámy s osím pásom!

Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba! (http://www.modnetrendy.sk)

Rozžiarte ulice aj svoj šatník za pomoci nádhernej žltej a horčicovej farby! Upútajte na seba pozornosť a vystúpte z šedočierneho davu. Buďte in, nasledujte trendy a inšpirujte sa u zahraničných značiek Zara, Tamsin london a Topshop. Staňte sa neodolateľnou na ulici i na párty.

Zdroj: www.zara.com , www.tamsinlondon.cz , www.topshop.com Foto: thinkstock

Štítky: horčicové šaty, horčicová, žltá, Tamsin london, Zara, Topshop, žlté šaty