Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!

Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!

Kategórie: Dámske oblečenie

V akých farbách budete tento rok zaručene neprehliadnuteľná? V žltej a horčicovej! Pripravte svoj šatník na nutnú dávku optimizmu, rozveseľte seba aj pochmúrne slovenské ulice. Kúpte si kabáty, šaty aj doplnky v týchto žiarivých farbách. Zaručene vás nikto neprehliadne, budete žiariť farbou slnka.

Prekrásnu žltú a horčicovú farbu tento rok do kolekcie zaradil nejeden svetový návrhár, pričom my sa dnes pozrieme do dielne španielskej značky Zary a britských značiek Tamsin london a Topshop! Nechajte sa dnes inšpirovať nami vybranými modelmi a vykročte smerom z davu.

Tamsin london

Začneme najprv britskou značkou Tamsin london, tá je našim pravidelným čitateľom a čitateľkám dobre známa, ponúka totiž prekrásne modely dámskeho oblečenia i doplnkov. V súvislosti s dnešnou témou si všimnite napríklad skvele strihaného dámskeho kabátiku do pásu vo farbe horčicovej s výraznými dvojradovými gombíkmi. S kabátikom ako je tento, vás na ulici nikdy neprehliadnu! To isté platí aj pre horčicové elegantné šatičky, ktoré oceníte na párty i na rande. Čerešničkou na torte je potom výrazne žltá kabelka Tamsin london s kratšími ušami – vždy rozjasní váš outfit!

Zara

Nádherné šaty vo výraznej žltej farbe potom ponúka aj značka Zara. Pozrime sa najprv na atypicky strihané voľné žlté šaty a následne potom na vypasované šatôčky splývajúce ľahko nad kolená. Nakoniec aj Zara ponúka neprehliadnuteľnú kabelku vo farbe svietivej neónovo žltej.

Topshop

Splývavé šaty na párty potom ponúka aj britská značka Topshop – pokochajte sa veľmi romantickými horčicovými šatami s volánikmi či prudko elegantnými šatami, tak trochu z rokov päťdesiatych, ktoré sa skvelo hodia pre dámy s osím pásom!

Rozžiarte ulice aj svoj šatník za pomoci nádhernej žltej a horčicovej farby! Upútajte na seba pozornosť a vystúpte z šedočierneho davu. Buďte in, nasledujte trendy a inšpirujte sa u zahraničných značiek Zara, Tamsin london a Topshop. Staňte sa neodolateľnou na ulici i na párty.

Zdroj: www.zara.com , www.tamsinlondon.cz , www.topshop.com Foto: thinkstock

Štítky: horčicové šaty, horčicová, žltá, Tamsin london, Zara, Topshop, žlté šaty