Promod 2011: Nová hravá jesenná kolekcia!

Promod 2011: Nová hravá jesenná kolekcia!

Kategórie: Dámske oblečenie

Buďte túto jeseň elegantná a šik, zahaľte sa celá sa rozkošných modelov francúzskej značky Promod! Pozrite sa dnes spoločne s nami na najnovšiu jesennú kolekciu Promod a oživte svoj ​​šatník nevšednými modelmi.

O značke Promod

Značka Promod, existujúca už od roku 1975, je v súčasnej dobe jedným z najvýznamnejších predajcov kvalitnej dámskej konfekcie – niet divu! Po viac ako 30 rokov vnáša Promod do dámskych šatníkov nádych Francúzska. Oblečenie a doplnky Promod nie sú len trendy, sú veľmi šik, pohodlné a nadčasové zároveň, kedy sa perfektne hodia ako do práce, do školy, tak aj na párty či firemné akcie. V oblečení Promod budete vždy neodolateľne krásna! Navštívte jednu z takmer 800 predajní Promod v 45 krajinách sveta a presvedčte sa o kvalite oblečenia a doplnkov Promod na vlastnej koži už dnes! Ale pozrime sa teraz, na v úvode avizovanú, jesennú kolekciu Promod 2011.

Nová hravá kolekcia

Najnovšia jesenná kolekcia Promod 2011 sa duchom vracia do rokov šesťdesiatych, pripravte si očné linky a narovnajte pätky, znova prichádza éra chudej Twiggy! Promod tento rok na jeseň ponúka ako klasické trenčkoty vo farbách béžovej a čiernej, tak tiež roztomilé kárované kabátiky alebo kabátiky vo farbách červenej a zelenej. Pripravte sa taktiež na farebné sukne áčkového strihu, šatičky s potlačou alebo všadeprítomné legíny! Promod je tento rok na jeseň hravý a farebný – buďte aj vy! Nebojte sa krikľavých farieb alebo výrazných prúžkov na topoch, svetríkoch a vreckách! Oblečte od hlavy po päty do oranžovej, červenej alebo zelenej a rozohrejte posmutnelé ulice českých a slovenských miest. Oživte svoj ​​šatník i botník – stavte túto zimu na značku Promod a zaručene vás nikto neprehliadne.

Preneste sa s oblečením Promod do Francúzska a experimentujte so svojim vzhľadom. Stavte ako na pestrofarebné oblečenie, tak aj na veselé doplnky a trendy topánočky Promod z tohtoročnej kolekcie jeseň / zima 2011!

zdroj: www.promod.eu , www.mojeznacka.cz / Promod foto: thinkstock

Štítky: Promod, Oblečenie a doplnky Promod, oblečenie Promod, jesennú kolekciu Promod 2011, Promod 2011