Hurá na párty s oblečením New Yorker!

Hurá na párty s oblečením New Yorker!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Šperky

S voľným víkendom prichádza čas na párty! Vo väčších mestách ale nie je potrebné čakať až na víkend a môžete si na nejakú párty vyraziť i v týždni, pokiaľ teda ráno nemusíte vstávať do práce. S prípravami na takúto akciu ale vyskakuje otázka: čo na seba? Zdá sa vám váš párty šatník ohraný alebo príliš malý? Doplňte si ho s novou párty kolekciou od New Yorkeru!

My vám v tomto článku prinášame ochutnávku z lookbooku značky AMIS / Smog pre dámy aj pánov. Zlaďte so svojím partnerom a budete hviezdami každého večierku, kam len vstúpite!

Amisu / Smog párty kolekcie

Čo vás v tejto kolekcii čaká? Horúce zvieracie vzory, čipky, lesklé i priesvitné materiály – všetko pre dokonalé zaujatie pánskeho pohlavia. V týchto modeloch vás zaručene nikto neprehliadne! Tieto materiály sú doplnené kožušinovými kraťaskami, bundičkami a kabelkami. V kolekcii samozrejme nesmú chýbať ani vhodné lodičky. Prebuďte v sebe to pravé zviera!

A páni? Aj ty si prídu na svoje v párty kolekcii Smog. Kožený bundičky, vesty, elegantné saká stačí doplniť sexi pohľadom a účesom, nezabudnúť tiež vhodné topánky, a žena bude vaša! Toto oblečenie z vás urobí druhého George Clooneyho alebo Brada Pitta.

Zdroj: www.newyorker.de

Štítky: SMOG párty kolekcia, AMIS párty kolekcia, New Yorker párty kolekcia, párty oblečenie, párty kolekcia 2012, Smog, AMIS