Nová kolekcia CCC jar/leto 2013

Nová kolekcia CCC jar/leto 2013

Kategórie: Dámske topánky

Topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová sa v aktuálnej sezóne opäť predstaví ako tvár značky CCC, pre ktorú nafotila novú kampaň jarnej kolekcie 2013. Fotky vznikali v slnečnej Barcelone a o tom, že dopadli skvele, sa nedá pochybovať. Táňa na nich vyzerá zvodne ako nikdy pred tým.

A ako si najkrajšia žena sveta, Češka narodená v Trnave, užila fotenie v Španielsku? „Táto krajina je pre mňa veľmi atraktívna a vždy sa do nej rada vraciam. Barcelona patrí k mojim obľúbeným európskym mestám a pracovne som do nej zatiaľ často nechodila, takže som sa na fotenie novej kolekcie CCC veľmi tešila. Naplánovala som si aj návštevu niekoľkých mojich obľúbených múzeí a galérií, prechádzku starým mestom a vynechať som samozrejme nemohla ani Sagrada Familia, ktorá je spojená s mojím obľúbeným architektom Gaudio,“ hovorí topmodelka. Výhodou práce v Barcelone je tiež to, že Taťána ovláda základy španielčiny a dokáže sa dohovoriť.

Fotilo sa na všetkých populárnych a zaujímavých turistických miestach. „Každý deň som musela vstávať naozaj veľmi skoro ráno, aby sme mali toto krásne mesto na fotkách bez turistov. Ranné vstávanie mi našťastie problém nerobí. Za tie roky som si zvykla a navyše je skvelé mať ráno mesto pre seba. K príjemnému foteniu tiež dopomohli samozrejme pohodlné topánky a elegantné kabelky, ktoré som mala na sebe. Myslím, že sa dámy môžu naozaj tešiť na novú kolekciu CCC, ktorá hrá všetkými farbami a odráža posledné trendy na jar / leto 2013,“ dodáva úspešná topmodelka. Taťána za pár dní priletí z pracovných ciest do Česka. Tam na ňu ale čaká veľa pracovných povinností. Patrí medzi ne povedzme pokrstenie kalendára osobností, ktorý sa v rámci slávnostného večera vydraží pre jej nadáciu Krása. Pripravuje sa tiež na účinkovanie v novom zahraničným seriály.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/4252/ccc/