Newyorker leto / jeseň 2012: Úžasná kolekcia stále v predaji!

Newyorker leto / jeseň 2012: Úžasná kolekcia stále v predaji!

Kategórie: Dámske šaty, Topy, tričká, tielka

Radi nakupujete, ale neradi míňate hromady peňazí? Ste módny nadšenec, ktorý chce mať v šatníku najnovšie kúsky? Potom je letná kolekcia v Newyorker to pravé pre vás.

Čo pre nás kolekcia Newyorker pripravila?

Kolekcia leto / jeseň 2012 v Newyorkeri je pestrofarebná ponuka všetkých strihov, kde si každý vyberie to pravé. Ak máte v pláne vyraziť na nákupy v blízkej dobe, vyrazte hneď! Práve prebiehajú letné zľavy, kde získate nejeden kúsok, pokojne aj za polovičnú cenu. Z letnej kolekcie budú nadšené predovšetkým zástupkyne nežného pohlavia, pretože kolekcia obsahuje mnoho nádherných letných šiat. Kvetinky, prúžky, jednoduché vzory, upnuté, voľné, vlnité? Všetko je k dostaniu. Samozrejme letná kolekcia neobsahuje len šaty. Nájdete v nej aj tričká a topy, nohavice, vestičky, bundy aj saká.

A čo doplnky?

Módne kúsky tiež môžete dozdobiť doplnkami, ako sú korálky, náramky, medajlóny, šatky, alebo okuliare, ktoré sú v Newyorkeri bohato zastúpené. A keď už máte nakúpené, môžete váš lov zavŕšiť kúpou topánok alebo kabelkou, pretože aj tie tu nájdete. Kolekcia Newyorker ponúka aj veľa pekného spodného prádla, opäť všetkých farieb a typov. Ku škode neprídu ani muži. Ak ste muž, ktorý má rád širokú ponuku, určite si vyberiete. Aj muži majú v Newyorkeri otvorené dvere dokorán.

Ak vás článok aspoň trochu navnadil, potom nečakajte, vyrazte a okúzlite módnymi kúskami z letnej kolekcie Newyorker svoje okolie.

ukážka šiat

sukní, sák, blúziek a mikín

a nejaké tie nohavice

zdroj: http://www.papilot.pl

Štítky: Newyorker 2012, šaty, topy, New Yorker