Nová predajňa Jennyfer v nákupnom centre Aupark Bratislava

Nová predajňa Jennyfer v nákupnom centre Aupark Bratislava

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Ostatné, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Značka Jennyfer otvorila 10. augusta naplno svoju predajňu v nákupnom centre Aupark Bratislava. 310 m2 COOL & SEXY kolekcií doplní šatníky budúcich slovenských fanyniek. Jennyfer má viac ako 50 obchodov vo východnej Európe. Značka je z Francúzska a založená bola v polovici 80. rokov. Aktuálne oslovuje stále viac COOL & SEXY milovníčok módy po celom svete.

Úplne naladené pre módu, celebrity a internet – také sú naše mladé zákazníčky. Majú od 16 do 25 rokov a o svoje zážitky delia cez Facebook alebo Twitter. Sú ďaleko vpred v rámci trendov za rozumnú cenu a žijú v neustálom hľadaní oblečenia, ktoré jednoducho musia mať. Iba chcú byť cool & sexy ako ich idoly z pomedzi celebrít. Jennyfer im ponúka vysoko-módny šatník. S elegantnou a kreatívnou kolekciou pre dievčatá sa perfektne mieša a kombinuje. Ľahko sa dá vytvoriť aj celkový vzhľad. Jennyfer ukazuje svetu cool & sexy módu až v desiatich «fashion stories » počas sezóny. Tie sú v dvojtýždňovom cykle a prinášajú nádych čerstvého vzduchu do výkladov. Bestsellery sa vracajú, «VIP» celkový vzhľad nechýba v ponuke tiež a samozrejme aj «bezpečná stávka» na základné modely, ktoré sa výborne miešajú a dopĺňajú. Tričko v tomto prípade bude vždy základnou zbraňou. Jennyfer zároveň mieri na pozíciu lídra v trendy džínsovine za prijateľnú cenu.

Tímy v predajni sú vycvičené pre «príjemné nakupovanie» a prispôsobia sa každému typu osobnosti. So zákazníčkami si vytvárajú privilegovaný vzťah jednoduchou cestou. Dôležitá je pravá pridaná hodnota – nestačí nájsť správnu farbu alebo veľkosť. Len to by neuspokojilo vysoko motivované zákazníčky značky Jennyfer, ktoré si odskočili na oddychovú módnu pauzu. Nová «zážitková» stratégia je rozdiel, ktorý získava zákazníkov po celom svete. Počet obchodov sa neustále zvyšuje v celej Európe, na Strednom východe a v Stredomorí. Cool & sexy dotyk z Francúzska je teraz možné vidieť vo viac ako 110 predajniach v zahraničí. A to je výborná vizitka o úspechu.

Predajne Jennyfer a informácie o nich nájdete napríklad na portále www.mapaobchodov.sk