Pastelove farby v Reserved

Pastelove farby v Reserved

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Ako akvarelové, jemné, delikátne, nejasné – to sú najviac trendy farby kolekcie jar/leto 2012. Sladké odtiene dobyli módne móla a kolekciu Reserved. Pastely vytvárajú silné emócie medzi fanúšikmi módy. Na jednej strane sú jemné a decentné, no na druhej vedia byť výrazné a zreteľné. Perfektne sa dajú kombinovať s neónovými farbami. Po stáročia boli synonymom pre ženskosť, jemnosť a sofistikovanosť. Púdrové odtiene ružovej, mätovo zelenej alebo delikátnej žltej sú spravny smer ako vyniknúť. Toto sú farby, ktoré dominujú kolekcii Pastel Chic od Reserved.

Jednoduché, jemné silulety a práca s farbami pripomína impresionistické obrazy Renoira či Degasa. Bavlnené alebo viskózové tkaniny slúžia ako podklad nielen pre módne potlače, ale aj pre prejavenie veľmi tvorivého prístupu k móde dizajnérmi Reserved.

Pri práci s pastelovými farbami vytvorili návrhári Reserved neuveriteľne kompaktnú kolekciu. Tá sa dokonale hodí pre milovníkov pohodlného a ležérneho oblečenia s nádychom romantiky. Dokonale sadne tiež sebavedomým podnikateľkám i fanúšikom rock'n'roll-u zo 60. rokov, kde pastelové farby nechýbali na sukniach (s dôrazom na nohy) a sexy capri nohaviciach.

Tento šťavnatý a ovocný mix Reserved nás pozýva hrať sa nielen s farbami, ale aj štýlom. A nakoniec to najdôležitejšie… Pastely vám pridajú nielen na šarme, ale rovnako vás urobia mladšími a pridajú viac energie. Tento šťavnatý a ovocný mix Reserved nás pozýva hrať sa nielen s farbami, ale aj štýlom. A nakoniec to najdôležitejšie… Pastely vám pridajú nielen na šarme, ale rovnako vás urobia mladšími a pridajú viac energie.