Farby jari v šatníku

Farby jari v šatníku

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Džínsy, Jeans, Rifle, Oblečenie - eshopy, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

V tomto roku zavládla zelená. Áno, svieža zelená sa stala tento rok farbou roka, ako určil inštitút Pantone, najvyššia to inštancia každoročnej farebnosti. Ako tu hlavnú tohtoročnú určil Greneery – sviežu zelenú.

Táto farba vás bude baviť, je to doslova prírodné potešenie a nakombinovať ju možno s kadečím. Pani móda bola hocikedy veľmi benevolentná, ale tento rok je ešte benevolentnejšia. Skombinujte vo svojom outfite neskombinovateľné a budete IN. V dámskych ležérnych šatách, to bude priamo neodolateľné.

Zelená všeobecne je symbolom nových začiatkov. Je synonymom prírody, ktorá sa prebúdza a všade okolo sa to zelená. A tak aj vášmu šatníku prospeje nové a svieže (napríklad práve greneery zelené) spestrenie. Pekné tipy na kúsky pre túto jar nájdete u mnohých značiek, napríklad Mango je priamo ako stvorená ku hrám s outfitom.

Táto sviežosťou dýchajúca farba bude všade po celý rok. Zasiahne odievanie, nábytok, dekoratívnu kozmetiku aj šperky a napríklad vlasový dizajn a nechtovú modeláciu. Bude skrátka všade. Tak prečo ju neaplikovať hneď zjari do svojich outfitov? Je úplne jedno, či budú ležérne či elegantné, všade sa greneery uplatní. Je to farba zlučiteľná a kombinovateľná dobre s mnohými inými farbami a odtieňmi.

Príroda je predsa neutrálna a zelená je univerzálny odtieň, ktorý sa hodí k čomukoľvek. A to doslova. Čiže ideálna farba. Čo viac si priať?

Možno pár tipov ako na to?

Greneery ako farba roka 2017, je veľmi hravá a oživí vám akýkoľvek outfit. Stačí naozaj málo.

  • niekedy stačí len kabelka a náušnice
  • inokedy náramok a šatka
  • nabudúce zase pre zmenu topánky a farbenie očí s touto veselou farbou jari
  • sukňa v Greneery bude tiež to pravé (ale viac zelenej do outfitu už k nej nepridávajte)
  • šik bude aj zelená vzdušná blúzka a s tmavými, či veľmi svetlými džínsami
  • k topánkam v zelenej je ideálne si obliecť hnedú alebo sivú farbu

Jar je vždy radostná, pretože máva chladnej zime. A tak vneste radosť aj do každého vášho outfitu, a celého šatníka!

Zdroj foto: Pixabay.com; Answear.sk

Štítky: casual, mango, elegantné