Trendy džínsy v novej kolekcii Reserved

Trendy džínsy v novej kolekcii Reserved

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Pôvodne bol tento materiál určený výhradne pre námorníkov. Dnes ho milujú návrhári a vzbudzuje záujem oboch pohlaví. Džínsovina je perfektná ako každodenný outfit, ktorý je ideálny, keď idete do práce alebo na večierok. V novej kolekcii od Reserved si zaručene vyberiete.

Džínsovina je jedinou látkou na svete, ktorá vzbudzuje silné emócie. To však bez ohľadu na pohlavie či zemepisnú šírku. Je to tiež jediná látka, z ktorej kúsok nájdeme zaručene v šatníku každej ženy. Nebesky modrá džínsovina od Reserved kombinuje tie najštýlovejšie trendy nadchádzajúcej sezóny. Inšpirácia vychádza z kontrastu 50. a 60. rokov. Najviac charakteristické rysy patria úžasným, hlbokým odtieňom nebesky modrej džínsoviny, ktorá je najvýraznejším trendom kolekcie jar/leto 2012.

Rôzne strihy džínsových nohavíc a džínsové šortky sú klasika, bez ktorej by najnovšia kolekcia Reserved nebola úplná. Napriek tomu sa dizajnéri Reserved rozhodli ísť o krok vpred. V ich návrhoch táto už klasická a pomaly ortodoxná látka získava kompletne nový look. Výrazné strihy v rámci topov, sexy šaty v ultrakrátkej verzii alebo s dlhými nohavicami sú ideálne pre tie ženy, ktoré sú pripravené čeliť novým výzvam. Džínsovina je tiež najlepšia tkanina pre tých, ktorí uprednostňujú pohodlie. V kolekcii jar/leto 2012 od Reserved preto nájdete šortky, či bundy vyrobené z džínsoviny, ktorá obsahuje výlučne z ľahkú bavlnu/vlnu.

V Reserved nájdete aj luxusné, extrémne ženské prevedenia džínsoviny. Zvonové sukne, úzke sukne alebo dlhé šaty… To všetko inšpirované najjasnejšími hviezdami strieborného plátna, ako Brigitte Bardot alebo Audrey Hepburnová. Tmavé prevedenie džínsoviny vám umožní cestovať späť v čase do slnečných talianskych prístavov zo 60. rokov. Budete cítiť tak mimoriadnu slobodu a atmosféru Felliniho La Dolce Vita. Rada Blue Jeans od Reserved pozýva na experimentovanie s módou. Zamilujete sa do pohodlia a neokázalého charakteru džínsoviny.

Štítky: reserved, jeans, džínsy