Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb

Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb

Kategórie: Dámske topánky

Prvý jarný deň je za nami a s ním prichádza aj teplejšie obdobie. Teplo vyžaduje ľahšie a vzdušnejšie oblečenie, v ktorom nám bude príjemnejšie. Avšak zmena šatníka sa týka aj obuvi. Vysoké čižmy vystužené kožuchom pôjdu časom stranou a naopak mokasíny, balerínky a poltopánky na nás netrpezlivo čakajú.

Ženy ako je známe rady nakupujú čokoľvek. Avšak väčšina z nich miluje nákup topánok. Obuv je veľmi dôležitá a jej výber by nemal byť unáhlený. Rozmyslite si, či túžite po vysokých podpätkoch alebo po nízkom podpätku. Ak budete rozhodnutá, potom si môžete začať vyberať z obrovskej ponuky.

Balerínky boli v minulom roku priamo jednotkou na trhu. Dnešný rok nebude výnimkou. Baleríny sú elegantné, pohodlné a dostupné. Vďaka univerzálnemu vzhľadu sa hodia ako k jeansom, tak aj k sukni. Rovnako na tom sú aj mokasíny či poltopánky. Nosiť ich môžete prakticky k čomukoľvek a kamkoľvek. Ak máte radšej niečo zaujímavejšie, potom voľte obuv so zdobením v podobe gombíkov či kamienkov.

Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb (http://www.modnetrendy.sk)Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb (http://www.modnetrendy.sk)Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb (http://www.modnetrendy.sk)Mokasíny, balerínky, poltopánky / Jarná obuv plná farieb (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.jadi.cz/
foto: iStockphoto / Thinkstock

Štítky: dámska obuv, dámske topánky, balerínky, mokasíny, poltopánky

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Jarné kabelky CCC
  5. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  6. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie
  7. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  8. Športové oblečenie nielen na hory
  9. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť