Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia!

Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia!

Kategórie: Dámske topánky

Či už bude nadchádzajúca zimná sezóna chladnejšia viac či menej, je nevyhnutné sa na ňu dobre pripraviť. Jeseň už máme tu a mrazivé obdobie na seba nenechá dlho čakať. Navyše v týchto mesiacoch prichádzajú zmeny rýchlo, a tak nie je radno výber tej správnej zimnej obuvi podceňovať, a to samozrejme nielen zo zdravotných dôvodov. Zima je predovšetkým príležitosťou krásy! Ak ju plne využijete, môžete sa tešiť na najpríjemnejšie chvíle spojené nielen s vysokým pohodlím, ale tiež estetickými nárokmi. Dámske topánky na zimu 2012 vám predstavíme nižšie.

Snehule a čižmy

Hitom tohtoročnej zimy budú zaručene dámske snehule. Snehule sú topánky určené do snehu a ako také sú odolné voči nízkym teplotám. Charakteristický je pre nich kožúšok – vybrať si môžete viditeľný, alebo pekne schovaný v spodnej časti topánok. Snehule sa vyrábajú z nepreberného množstva materiálov. Dôležitou súčasťou kvalitných dámskych snehulí sú nepremokavé membrány s technológiou Goretex, Duo-tex aj iné, ktoré zabezpečia, že vaše nohy zostanú suché aj napriek nepriazni počasia. Protišmyková podrážka potom obstará to, že vaše nohy – a nielen tie – zostanú celé. Toľko k funkčným vlastnostiam. Dámske snehule sú samozrejme obuvou módnou, nanajvýš štýlovou a vysoko atraktívnou. Nezáleží na výške ani na druhu zapínania, podstatné je, aby vám topánky poskytovali čo najviac potešenia.

22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk)

Stálicu v zimnej sezóne predstavujú čižmy, ktoré na rozdiel od snehulí využijete aj v chladnejších jesenných dňoch s teplotnými výkyvmi. Dámske čižmičky sú neuveriteľne chic, v čiernej koži potom zastupujú pozíciu klasiky číslo jedna v každej módnej zimnej garderóbe. Ak sa navyše nebojíte ukázať istú dávku extravagancie, odporučiť možno čižmy nízke v kombinácii s pančuškami a sukňou. Elegantná súhra dá vyniknúť vašim nohám a osobitosti. Ďalšou zaujímavou variantou je obutie vašich čižiem do slušivých pletených návlekov. S úžasnými vzormi so zimnou tématikou potom nepochybne dodáte vášmu outfitu vhodný nádych.

Zimnú obuv ponúka Raja

Bohatú ponuku dámskych topánok na zimnú sezónu 2012 ponúka spoločnosť Raja – jednotka v internetovom predaji topánok. Online predaj obuvi je stále využívanejším spôsobom, ako si obstarať topánky v tej najlepšej kvalite a zároveň za najlepšiu cenu. So zárukou vrátenia tovaru do štrnástich dní nestojí nákupom nič v ceste. Vyskúšajte a určite nebudete ľutovať.

22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: Topánky od Rejnokobuv.cz
foto: Hemer / Thinkstock

Štítky: čižmy, snehule, dámske snehule, čižmy na zimu, topánky na zimu, zimná obuv, zimné topánky, obuv na zimu, Raja, Raja obuv, obuv Raja, online predaj obuvi

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie