Sexy členková obuv pre každú dámu

Sexy členková obuv pre každú dámu

Kategórie: Dámske topánky

Slnko svieti a teplé obdobie je v plnom prúde. Dámy sa odhaľujú, nosia sukne, šaty a tielka. Ale nezabúdate na niečo? Volíte aj vhodnú obuv alebo stále chodíte v teniskách? Typickým ženským znakom sú podpätky. Napriek tomu, že nie všetky ženy ich milujú, bohužiaľ niekedy ich spoločnosť vyžaduje. Výška podpätku záleží na vkuse a odvahe každej z nás.

Ženy, ktoré nie sú zvyknuté deň tráviť v podpätkoch určite ocenia obuv na kline. Pevný klin uľahčí ladný pohyb aj tým menej skúseným. Výšku klinu voľte podľa vášho uváženia. Veľmi trendy sú topánky na kline s otvorenou špicou a uzavretou pätou. Členkové topánky sa skvele hodia ako jeansom, tak aj k šatám. Nezabúdajte na vaše nechty a nalakujte ich pestrým, farebným lakom.

Ovšem medzi nami je aj mnoho žien, ktoré bez podpätkov nedajú ani ranu. V zime kupujú najnovšie čižmy, v lete lodičky či sandálky. Tento rok sú v kurze členkové, páskové topánky. Tento typ obuvi skvele drží nohu. Typická je aj otvorená špička.

Sexy členková obuv pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Sexy členková obuv pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Sexy členková obuv pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Sexy členková obuv pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámska obuv, topánky, letná obuv

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Čižmy jeseň/zima v CCC
  7. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  10. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?