Letné plastová obuv je super!

Letné plastová obuv je super!

Kategórie: Dámske topánky

Obuv v našom živote hrá dôležitú úlohu. Aj keď si to nie každý uvedomuje, tak ťarcha celého nášho tela dopadá na nohy a tým pádom na topánky. Obuv by mala byť kvalitná, pevná a predovšetkým pohodlná. Predsa len v nej trávime takmer celý deň a niekedy aj noc.

Letná obuv by na rozdiel od zimnej mala byť ľahká. Nemala by zaťažovať nohy. K asi najtypickejšej letnej obuvi patria žabky, balerínky a sandále. Obuv je pohodlná a vďaka novým a novým tvarom je tiež moderná. Tohtoročným hitom je plastová obuv. Plastové nie sú len žabky, ale aj sandálky alebo lodičky. Materiál, z ktorého sa obuv vyrába je zdravotne nezávadný. V tomto unikátnom materiále budete zaručene trendy. Cena topánok sa rapídne nelíši od klasickej obuvi a je tak pre každého dostupná. Sandálky bývajú bohato zdobené či už korálkami, štrasom, páskami alebo mašličkami.

Letnú plastovú obuv je možné nosiť k jeansom, šatám, sukniam alebo kraťasom. V prípade, že vám nevyhovuje voľná päta, možno zakúpiť aj žabky so zapínaním okolo členku.

Letné plastová obuv je super! (http://www.modnetrendy.sk)Letné plastová obuv je super! (http://www.modnetrendy.sk)Letné plastová obuv je super! (http://www.modnetrendy.sk)Letné plastová obuv je super! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/
foto: tamsislondon.cz

Štítky: plastové balerínky, plastové žabky, dámska obuv, obuv, plastová obuv, topánky

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie