Zamilujte sa do teplákov aj vy! Tepláková láska Jamie Collection je tu!

Zamilujte sa do teplákov aj vy! Tepláková láska Jamie Collection je tu!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Možno jednoznačne povedať, že bezpochyby ľudstvo ešte nikdy netrávilo toľko času v teplákoch ako za posledné dva roky. Vďaka Pandémii v nich strávilo svoj denný čas oveľa viac ľudí ako inokedy. Sú totiž pohodlné a trendové.

Tráviť čas v teplákoch je fajn. Zvyknete si veľmi rýchlo na to pohodlie a uvoľnený komfort. Bohužiaľ to však býva často na úkor estetickosti. Prečo ale nebyť štýlový aj v teplákoch? Stačí si zaobstarať krásnu teplákovú súpravu od značky Jamie Collection.

Teplákovky Jamie Collection

Mikina a tepláky sú ušité rukami českých krajčírok, z kvalitnej bavlny a v iba malých sériách. Či už si vyberiete mikinu s kapucňou, alebo bez, tepláky klasického strihu, alebo s voľným sedom, určite neoľutujete.

Investícia do dobre ušitej teplákovej súpravy je investíciou do modelu, ktorý budete naozaj nosiť radi, a nielen doma, ale až to počasie dovolí, tak môžete vyraziť aj von len v teplákovke aj pri vonkajších aktivitách. Teplákové súpravy či samotné mikiny, alebo tepláky od českej značky Jamie Collection vám vydržia dlhé roky.

Chcete dámsku či pánsku teplákovku?

Dámsku teplákovú kolekciu ponúka Jamie Collection v béžovej, čiernej, bielej, svetlo a tmavo sivej, červenej, khaki, tmavo modrej a mintovej farbe. Pánska kolekcia je k dispozícii v béžovej, čiernej, červenej, svetlo a tmavo sivej, khaki a tmavo modrej farbe. Nič tak nestojí v ceste tomu, aby ste svoje teplákovky zladili s partnerom a trávili v nich spoločné chvíle.

A za koľko ich kúpite?

  • Predajná cena dámskej teplákovej súpravy je 112 €.
  • Predajná cena pánskej teplákovej súpravy je 120 €.

Viac informácií nájdete na Jamiecollecti­on.cz .

Zdroj foto a info: Veronika Poláková – Agentúra V rukavičkách

Štítky: tepláky, teplákové súpravy, pánska teplákovka, dámska teplákovka