Čo by nemalo chýbať v šatníku žiadnej ženy?

Čo by nemalo chýbať v šatníku žiadnej ženy?

Kategórie: Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Nech už máme akékoľvek zamestnanie, alebo vyhľadávame štýl športový, ležérny alebo elegantný, nech už máme akékoľvek koníčky, pre všetky by sme mali mať pár kúskov v šatníku, ktoré využijeme za rovnakých situácií. Napr. pri významnej večeri, pri oslave, pri pohrebe, tiež pri svadbe, promóciách a podobne. Hovoríme o spoločenskom oblečení.

KabelkaKabelka

Čo si vezmete na oslavu na seba?

Desí vás predstava, že by vás niekto pozval na večeru, kde by ste mali prísť spoločensky oblečený? Nemáte príliš veľa oblečenia, ktoré by lichotilo vašej postave, a pritom by bolo elegantné, decentné, ideálne na spoločenskú udalosť? To je chyba. Aj keď potrebujeme elegantné spoločenské sandále, oblečenie alebo kabelku raz za čas, musíme ich v šatníku mať. Napríklad práve teraz patria k trendom sandále na štíhlom vyššom aj nízkom širšom podpätku, čo je veľkou výhodou pre všetky ženy. Vyberie si každá, a to tak, že sa bude cítiť v topánkach pohodlne.

Rovnako tak sa vždy hodí mať doma „malé čierne“ alebo čierne kratšie kokteilové šaty, ktoré sú prepnuté v páse a pristanú každej žene. V skrini by nemala chýbať ani biela blúzka, čierne nohavice a sukne. Skvelé je aj tmavo modré sako, ktoré sa veľmi dobre kombinuje s hnedými, bielymi, béžovými, červenými… nohavicami aj sukňou.

Nezabudnite ani na malé spoločenské kabelky. K šatám vám postačí malá listová kabelka, na večeru si môžete vziať o niečo väčšiu, ale stále veľkostne malú kabelku cez rameno aj do ruky. Veľké kabelky sa k spoločenskému oblečeniu nehodia. Ak ich nosíte, outfit ako celok vždy pokazíte.

ŠperkyŠperky

Doplňte vzhľad šperkami

Detailom a čerešničkou na torte sú krásne zlaté prstene, náramky, náušnice aj prívesky. K jednoduchým šatám si vezmite zaujímavý, bohato zdobený zlatý šperk, a naopak k bohato zdobeným šatám vezmite len jednoduchý šperk, aby sa spoločne „nebili“.

Spoločenské oblečenie je nutnosť. Zaobstarajte si slušivé a jednoduché. Nebudete ľutovať.